Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan akinek mensi...

Van itt olyan akinek mensi előjele a mellbimbó érzékenység? Annak terhesség jele is volt ez?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 16. 16:05
 1/6 A kérdező kommentje:
Vasárnap kellett volna megjönnie de nem jött, csak tegnap volt egy kis barna folt a bugyin.
2014. ápr. 16. 16:09
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem a menstuációt is mellérzékenység előzte meg, a terhességnél viszont sokkal durvább volt, sírni tudtam volna, amikor a ruha hozzáért a melleimhez.
2014. ápr. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Menzi elott csak a mellem fajt nagyon de amikor terhes lettem de meg nem tudtam h az vagyok akkor a mellbimbom fajt iszonyatosan.
2014. ápr. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem így volt. Mensi jele volt mindig. Ezért nem os gondoltam h terhes lehetek, ugy voltam vele biztos megjön azért fáj. És barna foltom is volt, pont ahogy írod, pár nappal azután h megkellett volna jönnie. Akkor azért már gyanakodtam egy kicsit :) Pár napra rá csináltam tesztet, pozitív lett utána csináltam még 2-t az is pozitív lett? 6 hetes voltam már ekkor, mint késöbb kiderült. Sok sikert a babához:) 36 hkm
2014. ápr. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem a havi előtt megnövekedtek a melleim, fájtak ha mondjuk hason feküdtem. Kézzel való masszírozás jót tett napközben, akkor nem fáj.

Amikor terhes lettem, akkor a mellbimbóm fájt. A legelején annyira még nem. Kb. a 6. héttől.



29 hkm

2014. ápr. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem mensi előtt érzékenyek a melleim, meg a mellbimbóim.Mikor terhes lettem annyira fájtak, és érzékenyek voltak, hogy sírni tudtam volna. Elvileg a napokban van peteérésem, és most is nagyon érzékenyek a melleim, furik, de ezt viszont nem tudom mire vélni?
2014. ápr. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!