Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Méhszáj vizsgálat után meddig...

Méhszáj vizsgálat után meddig normális a vérzés?

Figyelt kérdés
40+3 hetes vagyok. Reggel megnézte a doki a méhszájamat és nagyon fájt a vizsgálat. Mondta, hogy fogok vérezni és ne ijedjek meg. Még mindig tart a vérzés ez normális? Más is volt így? Lehet hogy a nyákdugó távozik?
2014. ápr. 16. 19:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nyálkás barnás véres nyúlós akkor nyákdugó, ha nem akkor csak a vizsgálattól van. Ilyenkor már előfordul, de el kellene legkésőbb reggelre múlnia.
2014. ápr. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

két lehetőség van:

1. elmúlik reggelre

2. beindulnak a fájások is, tehát megindul a szülés


ilyenkor már kevésbé óvatosan vizsgálnak direkt, picit megmozgatják bent a dolgokat, hátha beindul

nálam nem működött, engem is megvizsgált így a doki, véreztem utána több órán keresztül és szabályos 8 perces görcseim voltak. A szülésznő azt mondta ,hogy zuhanyozzak le, majd bújjak be a takaró alá, legyek melegben és aludjak. Ha leáll, akkor még nem akar a baba kijönni. Én is megijedtem, mert tiszta, friss, piros vér volt, terhességhez képest nagy mennyiség, de másnap reggel már semmi nem volt.

2014. ápr. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A héten már harmadszor nézték meg a méhszájamat. Azt hittem a mai után már tuti megyek szülni, de még mindig nem történik semmi a vérezgetésen kívül. Köszönöm szépen a hozzászólásokat, így megnyugodtam. Remélem éjszaka már lesz végre valami és végre találkozhatok a kisasszonnyal :D
2014. ápr. 16. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!