Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetesen kezd el köldök...

Hány hetesen kezd el köldök fölött gömbölyödni a pocak?

Figyelt kérdés

14hetes kismama vagyok.

Alulról már jó gömbölyű a pocim.

Sokan azt mondják, hogy nagyon lent van.

De ilyenkor hogy lehetne lent?

Ijesztgetnek engem.


2014. ápr. 16. 22:48
 1/7 anonim ***** válasza:
20. Heten eri el a meh magassaga a koldok vonalat. Ergo tok normalis most a hasad. (Az a "leszallas" amire gondolsz, az utolso honapban lesz aktualis)
2014. ápr. 17. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is a 20.héten érte el a köldök magasságát, mostmár 2 ujjnyira meg is haladja. 22hkm
2014. ápr. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát akkor én lennék a kivétel 22 hetes vagyok, de még mindig a köldököm alatt kb 1 centivel van a "dudorom".
2014. máj. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem viszont már 18 hetesen szép kerek volt a pocim, nem csak lent.
2014. máj. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is 18 hetesen kerekedett ki a pocakom.
2014. júl. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én kórházba azt hallottam akinek fent van poci az kislány, ha lent akkor kisfiú. Bár ezt is egy tini kismamától hallottam, nem tudom mennyire igaz.
2014. júl. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 csak1csajszi ***** válasza:

Igaz, én nem vagyok vékony alkatú, de nekem fent kezdett el gömbölyödni a pocim...


19hkm

2014. júl. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!