Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha terhes lennék, akkor...

Ha terhes lennék, akkor hanyadik hétre látszana meg?

Figyelt kérdés

Tehát... az utolsó szex kb. 8-8,5 hete volt (gumival, de az elején kb. 5-10 perc gumi nélkül, de a pasinak nincs előváladéka /???vagy csak minimális???/, amiben lenne hímivarsejt). Szóval ha terhes lennék, akkor is kb. 8 hetes.


Nekem homorú a hasam, ha hanyatt fekszem. És az lenne a kérdésem, ha netán 8 hetes terhes LENNÉK, akkor hanyatt fekvésben homorú lenne a hasam? (Veszek tesztet pénteken, de attól függetlenül érdekelne a válasz a kérdésemre.)


Eddig rendesen megjött a menstruációm is, de az is igaz, hogy szerintem ebben a hónapban igen csak gyenge volt... Nem össze-vissza jött meg, hanem mindig 4-4,5 hétre.


Viszont volt szédülésem többször. Hányingerem ma volt, de egy ismerősöm szerint már annyira bemesélem magamnak, hogy terhes lehetek, hogy ezen stresszelek, és csak ettől van hányingerem. Tehát szerinte pszichés eredetű. (Mondjuk szerintem is.) Persze mindez lehet a kialvatlanság jele is...


Kívánósság nincs, undor nincs, a melleim nem fájnak, nem duzzadtak...


(Tudom, hülye vagyok, meg felelőtlen, meg stb. De tényleg csak annyi érdekelne, hogy a 8. héten homorú-e a has hanyatt fekvésben, ha viszonylag vékonyabb /nem csontsovány, csak vékonyabb/ testalkatú vagyok? A többi teendőt meg majd elvégzem pénteken, akkor fogok olyan helyen járni.)



2014. ápr. 17. 01:41
 1/5 anonim ***** válasza:
8.hetes terhességtől még nem homorú.Ha 8.hetes terhes lennél annak van már tünetei,pl mell érzékenysége,reggeli émelygés.Csak annyira görcsölsz hogy beképzeled!Előválladék ból akkor fordulhat elő ha előtte is volt aktus ugymond maradt ondo himvesszőben. :) Ha vékony alkatú vagy ahogy leirod,20.héttől látható''homorú''a hasad tőle.Egy több gyermekes anyuka.
2014. ápr. 17. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ember! Ha 8 hete szexeltél, az nem azt jelenti, hogy 8 hetes terhes vagy! Egy kis biológia! Hány éves vagy? Meg is érdemelnéd, hogy terhes legyél. A szüleid biztos kiráznak a gatyádból!

Csak a babát sajnálom.

2014. ápr. 17. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az utolsó menstruáció első napjától számítják egyébként is a terhességet.....pff. Egyébként meg 8 hetesen 1,5-2 cm között van egy baba hossza. Tehát nagyon picike még. Nem látszik még ilyen korban senkin semmi.
2014. ápr. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kedves 1. :)

Köszönöm a választ. :) Szerintem is csak beképzelem magamnak. Annyi, hogy a "homorú" az a befelé domborodó. :)

Az előváladék nem csak akkor van, ha már volt aktus, hiszen a fiatalabb párjaimnak mindig volt, míg volt egy 40 éves párom, neki már nem volt. :)

Még egyszer: köszönöm a válaszodat. :)


Kedves 2.

Egy kis biológia: a megtermékenyülés a szex után kb. 3 nappal történik. :) És "magzat", nem pedig "baba", bocs! :D


Kedves 3.

Engem csak annyi érdekelt, hogy amikor hanyatt fekszem, akkor inkább homorú 8 hetesen a has, vagy inkább domború. :) Mindegy, mikortól számítják, mert az orvostudomány elég hülyén számítja a terhességet. :) De azért köszi a választ. :)

2014. ápr. 17. 11:50
 5/5 anonim ***** válasza:

3-as vagyok. sztem a válaszomból egyértelműen kivehető, hogy ilyenkor még egyántalán nem látszik domborúnak a hasad, mivel leírtam neked, hogy 8 hetesen milyen a baba mérete.


Másrészt igenis jól számolnak az orvosok, hiszen azt mindenki tudja, hogy +- 2 hét eltérés lehet a szülés várható időpontjával. És igenis, az utolsó menstruáció első napjától számítják a terhességet, hiszen ha elmész egy dokihoz, nem azt fogod neki mondani, hogy mikor szexeltél. Ők is tudják, hogy az első naptól estél teherbe, hiszen megvolt, csak kell egy biztos amiből kitudnak indulni.

2014. ápr. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!