Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 hetesen másnak is voltak...

33 hetesen másnak is voltak alhasi görcsei?

Figyelt kérdés
Tegnap este óta a szokásos keményedések mellett alhasi görcseim is vannak. Egy pár órán keresztül tartanak, majd elmúlnak, majd újra elkezdődnek. Reggel óta mondjuk nem görcsöl, de nagyobb mozgás után eléggé keményedik. Ma reggel ezért az orvosnál kezdtem. A méhszájam zárt és semmi jele nincs, hogy nagyobb baj lenne. A magnéziumot orrba szájba szedem! Hasonló tapasztalatok?

2014. ápr. 18. 14:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon sok magnéziumot kellett szednem a várandósságom alatt, mert nagyon sokat görcsöltem. Amikor mentem a nőgyógyászhoz, annak mindig mondtam, hogy nagy görcseim vannak, de a vége felé már nem akarta elhinni, mert ugye mindig mondtam neki, de tényleg nagyon sokszor görcsöltem. A magnéziumtól volt, hogy jobb volt, volt, hogy nem. Szval szerintem normális, hogy vannak görcseid, csak ha már úgy gondolod, hogy nem normális, amit érzel, akkor pont úgy, mint ma reggel, menj el a nőgyógyászodhoz és nézze meg, hogy mi a helyzet a picurkával.
2014. ápr. 19. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!