Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Félig zárt méhszáj 29 hetesen...

Félig zárt méhszáj 29 hetesen mennyire veszélyes?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Voltam dokinál és azt mondta félig zárt a

méhszájam és fekvés javasolt. Kiskönyvbe 2000

értéket írt, mennyire veszélyes ez 29 hetesen?


2014. ápr. 18. 14:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem ikrekkel 7 hetesen 2000 volt az értékem és szerintem ez azt jelenti, hogy a méhnyakad meg van rövidülve, de a küslő, középső és belső méhszájad zárt. Ja és a 2 kis törpémet 39+6 napon lakoltatták ki, de ha rajtuk múlik még maradtak volna.
2014. ápr. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
semennyire, persze nem ért ha nem erölteted túl magadat...
2014. ápr. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Te nem vagy félig zárt, sem félig nyitva, a te méhszájad teljesen zárva van, szóval nem értem miről beszélt a doki?

A 2000-es méhszáj azt jelenti, hogy a méhnyak 2 cm-re van megrövidülve, de mind a külső, mind a középső és mind a belső méhszájad zárva van.

És az sem veszélyes, ha 2 cm-re meg van rövidülve a méhnyak. Én ennyivel kezdtem a terhességemet alapból. A kutya nem mondta, hogy bármit is jelentene. Vagy bármikor is vigyáznom kéne magamra, kímélnem, vagy feküdnöm vagy bármi. És rajtam kívül is számos kismama kezdi ilyen értékkel a terhességet.

Szóval vagy nálad esetleg van még valami, ami miatt vigyáznod kell magadra, esetleg előzmények vagy betegségek vagy szimplán félreértettél valamit vagy az orvos nem mondott valamit jól.

Mert 2000-es méhszáj önmagában aztán semmivel sem igényel több odafigyelést, mintha egy normál, egészséges kismamáról beszélünk. Mert ha más gond nincs, akkor ez a méhszáj már eleve nem félig zárt, hanem teljesen zárt, illetve a 2 cm-re megrövidült méhnyak sem jelent egymagában semmit!

2014. ápr. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ezért nem értem én sem hogy azt mondta részben zárt és feküdjek és 2000 írt a kiskönyvbe. Nincs semmi betegség meg semmi előzménye eddig minden rendben volt.
2014. ápr. 18. 15:19
 5/5 anonim ***** válasza:

2000 méhszáj az nem gáz..meg van rövidülve,de érdekesség képen itt is olvashatsz olyat és én is tapasztaltam már,hogy 3000 majd 2000 majd 3000 volt a méhszáj...rá is kérdeztem a dokinál,hogy most mi van???olyan profin elmagyarázta a lehetséges okokat,hogy egy kukkot nem értettem belőle.

Amúgy nekem a 2. babánál a 32. héten 2111 volt....azért a 38. hétig kihúztuk.

2014. ápr. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!