Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ha kint van az...

Szerintetek ha kint van az aranyerem akkor beleülhetek kamillás fürdőbe? árt valamit? Orvoshoz most nem tudok menni! Természetes módot szeretnék kipróbálni! 26 hkm

Figyelt kérdés
2014. ápr. 19. 18:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ártani nem árt, de nme i használ szerintem...
2014. ápr. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Valóban nem csinál semmit. Jegelni tudod? Mármint kívül van? Tekerj be egy jégkockát vékony ruhaanyagba és tedd rá. Amellett szedj Detralexet és kenegesd. Később csak rosszabb lesz, sajna.

31hkm

2014. ápr. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Terhesen lehet szedni detralexet?pár alatt vissza szokott húzódni,de teljesen már vissza nem megy sajna!külső aranyerem van!ezért félek a szülésnél is,hogy nagyobb baj is lehet! :(
2014. ápr. 19. 19:55
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem szülés után pikk-pakk eltűnt, pedig én is féltem tőle, hogy még rosszabb lesz, de azóta ki sem jött, mondjuk én rengeteget intimtornáztam. Nekem a sperti krém segített a terhesség végén, amikor jobban kijött.
2014. ápr. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
detralexet lehet szedni, kamillaba ne ulj, az csak szarit. Tolgyfakeregbol lehet teat, ulofurdot csinalni, az nagyon jo aranyerre, de inni tilos
2014. ápr. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
nekem van sperti kenőcsöm,de sajna lejárt a szavatossága és még bontatlan! az gond? használható még?
2014. ápr. 19. 20:17
 7/12 anonim ***** válasza:
Az ülőfürdő nem javasolt aranyér esetén, hiszen az pont, hogy fokozza a vérbőséget.
2014. ápr. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
lejárt szavatosságú bontatlan sperti kenőcs használható még szerintetek?
2014. ápr. 19. 21:14
 9/12 anonim ***** válasza:
Mikor járt le?
2014. ápr. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
tavaly áprilisban!úgy van rá írva,hogy felhasználható eddig!
2014. ápr. 19. 21:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!