Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek elhalt a babája, a...

Akinek elhalt a babája, a hányás, mint tünet megszűnt mielőtt megtudta, hogy baj van?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 21. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:

11. hetes uh-on derült ki, hogy 7 hetesen elhalt a magzatom. Viszont nekem előtte sem volt hányingerem, de a mellfeszülésem az erős volt. Mire kiderült a baj, addigra viszont szinte teljesen elmúlt a feszülés. Csak amiatt még nem gondoltam, hogy baj van. (genetikai uh-ra mentem volna, amikor közölte velem az orvos a rossz hírt...)

Ez csak félelem a részedről? Vagy van valami konkrét is?

Azért mert elmúlt a hányingered, még nem jelenti azt, hogy baj van, remélem nem emiatt gondolod.

2014. ápr. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kizárólag félelem. Sokat vártunk a babára. Azt hittem hirtelen elmúlt a hányás, de visszajött.
2014. ápr. 21. 20:34
 3/7 martif válasza:

Nekem 9 hetesen derült ki hogy elhalt a babám.Nem sejtettem mert semmi bajom nem volt a terhességi tünetek meg végig a műtétig megvoltak. Ezzel nem ijeszteni akarlak ,csak azt akarom vele mondani ,hogy szerintem nincs valójában konkrét köze a tüneteknek vagy elmúlásuknak.

Bármikor felkeresheted az orvost és ő majd megnyugtat .

2014. ápr. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Még egy hétig izgulhatok, akkor kell uhra mennem.
2014. ápr. 22. 06:38
 5/7 anonim ***** válasza:

1.vagyok.

Minden jót kívánok és boldog, egészséges babavárást!

2014. ápr. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 martif válasza:
Remélem minden rendben lesz !Jó babavárást nem kel mindenen izgulni.Majd írd meg mi volt a dokinál!
2014. ápr. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Nitókrisz ***** válasza:
Nekem is a mellfeszulesem mult el es "mashogy" fajt a hasam es barnas folyasom volt. Tudtam, hogy baj van, 7 hetesen halt el. Ne idegeskedj, nem lesz semmi gond :) ! A hanyinger jon es megy.
2014. ápr. 23. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!