Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyerekvállalás előtt végeznek...

Gyerekvállalás előtt végeznek teljeskörű nőgyógyászati vizsgálatot?

Figyelt kérdés
Ha pl. szeretném kideríteni, hogy minden rendben van e velem, akkor elvégeznek ilyen vizsgálatokat, vagy csak akkor, ha pl. nem jön össze kb.0,5-1 évig a gyerek stb?
2014. ápr. 22. 12:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Az, hogy nincs e valami fertőzésed meg ilyenek néznek és jó is megnézetni,mivel a koraszülés egyik oka.
2014. ápr. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy magándokival simán meg lehet beszélni, hogy küldjön el néhány vizsgálatra.
2014. ápr. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2014. ápr. 22. 12:41
 4/7 anonim ***** válasza:
Én magánklinikára mentem és csináltattam teljes kivizsgálást. Ahogy voltam minden olyanon is, amit terhesség alatt nézetnek, csak én előre. Alapjáraton járok belgyógyászhoz, meglevő probléma miatt. Ezen kívül voltam kardiológián is, és fogászaton. Akkor vágtunk bele, amikor minden eredmény megfelelő volt.
2014. ápr. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha magánorvoshoz mész, simán megcsinálja. Egyébként is jobb terhesség előtt levetetni egy rákszűrést (főleg, ha ideje), egy kenetvétel sem árt.

Ha vérvételt, hormonpanelt szeretnél nézetni, ahhoz indok kell, de legfeljebb azt mondod, aktívan próbálkoztok 10-12 hónapja és még semmi.

A háziorvostól is kérhetsz egy vérvételt, ő is nézethet pajzsmirigy hormont, csináltathat cukorterheléses vizsgálatot.

2014. ápr. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én voltam, igen. Szerintem fontos. Legalább is engem megnyugtatott. Voltam endokrinológusnál is, pajzsmirigyhormonokat nézni (vérvétel) rákszűrés, igen, tüdőszűrőd legyen (na az nekem nincs csak 1,5 éves) és egy fogászat sem árt! Én teljes vérképet is nézettem!Persze ehhez kell egy jó nőgyógyász (van) és egy jófej háziorvos (van):-) 26 hkm
2014. ápr. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a haszanos válaszokat. Nem gondoltam, hogy ennyi minden meg lehet nézetni :-)
2014. ápr. 23. 07:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!