Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Uh kép ami megnyugtatna?

Uh kép ami megnyugtatna?

Figyelt kérdés
8 hetes vagyok csak egy paca van a képen.Tudom még nem látszik kéz és lábkezdemény de amiket néztem képet ott azért már lehetett látni.Kezdek hülyeségekre gondolni.Felteszem a képet ha gondoljátok.
2014. ápr. 22. 20:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nekem 8 hetesen csak egy maszat volt a képen. Ha a doktornő nem karikázza be, hogy mit is kell néznem, akkor meg se találom. Azután a 12. heti UH-n már szépen látszódott a feje, a hasa, lába... Ha az orvos az UH-n mindent rendben talált, akkor nyugi.
2014. ápr. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Ugy lehet konnyebb lenne megnyugtatni. :) Lehet nem a legjobb szogbol lett lefotozva, es egy gomboc az egesz. Nekem pl. a 8.heten nagyjabol mar kiveheto volt, egy hettel kesobb meg felismerhetetlen. Na en akkor paraztam be...szoval nyugi, attol hogy nem latod, meg oke. :) Tedd fel a kepet!
2014. ápr. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Nincs miért aggódnod:-)12 hetes UH on már te is mindent látni fogsz.
2014. ápr. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

[link]

fejjel lefelé fekszik:)

2014. ápr. 22. 20:32
 5/20 anonim ***** válasza:
ez nem is pici :-) ne parázz már (azt hiszem a hármas voltam)
2014. ápr. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Hát ha ezen beparáztál, akkor az én 8. hetes UH képem láttán össze is estél volna rögtön. Ennek a fele volt. Vagy még kisebb. Mondom, hogy csak egy kis pötty.

Tudod te hány hét, hónap vár még rád, ami tele lehet bizonytalansággal? Feleslegesen ne hergeld magad!

2014. ápr. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Ha ennyire aggodos vagy azt tanácsolom higy menj el 4Duh.ra ott mindenét szépen lehet latni a babànak.Én 11+3hetesen voltam babam 2héttel nagyobb volt. A képen amit ott kaptam, mindene fantadztikusan làtszódott egy igazi baba:-) 26hkm
2014. ápr. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

2-es vagyok, és jól seggberúgnám az orvost, aki képes egy ilyet kiadni a keze közül, csak azért, hogy adjon valamit. Azért ennél ügyesebb képeket is lehetne csinálni, így csak pont azt éri el vele, hogy idegeskedik az ember lánya.


Teljesen rendben van, szép, kerek, határozott vonalú a petezsák, van hely bőven, és igen, lefele van a fejecskéje. :) Úgy képzeld el, hogy ilyenkor a legnagyobb a fejük, azért néz ki furcsán. :)

2014. ápr. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Szia..megkerdezhetem hogy ez hasi vagy huvelyi uh.volt?Mert nekem 8 hetesen huvelyi volt ,es az sokkal szebb volt mint pl.a 10 hetesen..szoval ne aggodj mert ezen is mulik plusz a gepen is amivel csinaltak...
2014. ápr. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
hüvelyi uh volt. igen elég rossz a kép minőségem.feltennék még egy képet azt másik orvos csinálta de 7 hetesen.ugyanígy fekszik a pici de ott mintha látszódna a kis kezdemény is..fél óra és felteszem azt is jó lenne ha meglesnétek:)) elég aggódós vagyok:)
2014. ápr. 22. 21:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!