Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ilyen tünetek normálisak 27...

Ilyen tünetek normálisak 27 hetesen vagy baj van?

Figyelt kérdés

Most egy kicsit megijedtem.... elso baba, eddig minden rendben volt.

Egesz delutan fajdogalt a hasam alul, de estere most kemenyedik is rendesen, plusz faj a derekam... hasam hol medicinlabda, hol puha. Mano mocorog, de kezdek aggodni. Pedig szinte alig csinaltam ma valamit, semmi extrat, vagy megeroltetot.


Csak korhazba menni meg nem tudom erdemes-e, vagy "kinevetnek" hogy ilyen kis semmiseggel berohanok....?



2014. ápr. 22. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor menj ha nem mozog ès/ vagy vèrzel. Amiket leírtál normálnak tünik...
2014. ápr. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én ilyen tünetekkel bementem. Nekem is görcsölgetett, aztán kiderült, hogy nagyon erős szélgörcs volt. Nem nevettek ki, de ha úgy is történt volna, én mindig azt tartottam szem előtt a terhességem idején, hogy inkább feleslegesen menjek, mint, hogy ne vegyek komolyan valamit jelzést. Ha akkor mész, amikor már durván görcsölsz vagy vérzel, talán késő lehet. Ráadásul az idegeskedés sem tesz jót. Én a helyedben bemennék, hogy megnyugodhassak!
2014. ápr. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szedj magnerotot. Ha reggelig nem múlik, doki...
2014. ápr. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Vilcsianyuja ***** válasza:
Egyáltalán nem semmiség. Mindenképp szedj magnéziumot emelt adagban, és próbálkozhatsz Nospával is. Aztán holnap mindenképp hívd fel a dokid. Nem ártana, ha megvizsgálna, ha szükséges, ír fel majd még olyan izomlazító gyógyszereket, amik megelőzik a méhnyak rövidülést és a méhszáj kinyílását. Merthogy a keményedéseknek ez az elsődleges kockázatuk.
2014. ápr. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!