Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetes vagyok és nem nagyon...

35 hetes vagyok és nem nagyon növekszik a baba III. fokban érett a méhlepény, keringés áramlás nst jó, minden jó de miért nem fejlődik növekszik? Elmérhette az orvos?

Figyelt kérdés
Lehet 36 hetesen császár lesz a vége de jó lett volna 37-ig húzni az első is császárvolt.Szedem a doxiumot is.1850g saccolta a gép.Teljesen kész vagyok.
2014. ápr. 22. 22:16
 1/6 gömbicica ***** válasza:

Az azért fontos lenne, hogy ne parázz, és ne azon filózz, hogy lehet, hogy ez, meg az lesz.

Nem kell teljesen kész lenni.

Nyugalom. A dilit a pocaklakó is megérzi.

Szeretettel légy Vele, beszélgess Vele..........

Majd egy hónapod van még. Kitartás.

Nem tudom egyébként minek van manapság ennyi franckarika vizsgálat. Én az első fiammal tán 5x voltam terhesgondozáson. időre született semmi gáz nem volt.

másodikkal már voltak problémák, Istennek hála, hogy olyan csodás fiam született mint amilyen lett :-)

megjegyzem a idegállapot azért közrejátszott valószinüleg.

csak ezt akko az ember nem is gondolta, csk igy visszagondolva jön rá dolgokra az ember.

Kivánok Neked könnyü szülést,és egészséges kisbabát!!!!

azért mert volt egy császár, azért még nyugodtan megszülheted a másodikat. ez is egy olyan hülyeség, hogy az első után ha 5 lenne, akkor is császár lenne mindegyik( ez m arhaság.

ezt csak a dokik képesek az emberbe beleültetni.

JÓ egészséget Nektek!!! :-)

2014. ápr. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem 2-szer is - 1kg-ot, majd - 500 g-ot tévedett a gép.
2014. ápr. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
34. héten 1800 grammnak mérte a gép a kisfiamat. 36. héten spontán elfolyt a magzatvíz és 3540 grammal született. Ennyit a gépekről :)
2014. ápr. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez a súlytippelés tök fölösleges. Rokonomra is ráhozták a frászt, 36 hetesen volt 1900 gr. (mert a fejkörméretből tippelt és nem mérte le jól). hetekig parában volt, végül majd' 4 kilós kislánya lett... Ennyit erről. :)
2014. ápr. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

De jó lenne ha csak elmérésről lenne szó.Remélem azért 2kg felett lesz és minden rendben lesz vele.Lányom sem volt nagy 40.hétre 2730g 51cm volt

Visszanéztem az ő méreteit és egyezik a mostanival.

2014. ápr. 23. 14:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi lett végül? Nálunk is hasonló a helyzet.
2022. nov. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!