Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szegeden kismama bolt?

Szegeden kismama bolt?

Figyelt kérdés
A Vasas Szent Péter utcát, Poci Módi-t (belváros), Brendont tudom, hogy lehet kismama ruhát venni. Nem tudtok esetleg olyan boltot vagy turi még, ahol lehet egy kicsit olcsóbb dolgokat is venni? A C&A meg a H&M hasonló kategória, mint a Brendon, 10.000 körül van egy nadrág. a Vasa Szent Péter utcai olcsóbb, de ott meg a megvásárolt nadrág első alkalommal szétment, pedig nem feszült. Amikor elkezdtem megvarrni, akkor néztem csak meg, hogy 6500 ft-ért milyen csúnyán varrott nadrágot sikerült vennem. Kérlek segítsetek!

#kismama bolt szeged
2014. ápr. 23. 08:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én is szegedi vagyok és sajnos nincs rendes kimama bolt... Sokat kerestem én is, de horror áron van a minőségi, olcsón meg gagyit kapsz.

Ha fenn vagy facebookon érdemes kismama ruhás csoportokba csatlakozni, ott 2-3.000-ért lehet jókat találni és ha szerencséd van, szegedi a hirdető, csak el kell menni érte.

2014. ápr. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az ötletet:-) Most az egyik ismerősöm mondta, hogy talán a nagyárúház emeletén a Háda-ban lehet venni kismama cuccokat. Elképzelhető, bár a másik kettőben nem találtam, ezért kételkedem egy kicsit benne.
2014. ápr. 23. 09:45
 3/4 A kérdező kommentje:
Bocsi: Nagyáruház:-)
2014. ápr. 23. 09:45
 4/4 A kérdező kommentje:
Néhány napja a Rókusi körút elején (körforgalom felőjbb oldalon) az egyik ház alatt láttam kiírva, hogy kismama ruha nagy betűkel és egy garáztó volt nyitva. Készülök megnézni valamikor, nem tudom, hogy milyen lehet.
2014. ápr. 30. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!