Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38 hetes kismamák hogy vagytok...

38 hetes kismamák hogy vagytok? Mennyit mozog még a baba?

Figyelt kérdés
Nekem még mindig nagyon sokat mozgolódik, és feszíti magát :)
2014. ápr. 23. 09:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia, en mar eleg faradtan vagyok es egyre erosebb josloim vannak :) remelem hamar megszuletik a picurka. Mar masok is mondtak, hogy az arcom is es a szam is fel van puffadva. Kiscsajszim mar nem sokat mocorog, inkabb probalkozik nyujtozkodni. Majus 7-re vagyok kiirva, de ha 5-ig nem szuletik meg, akkor sajna csaszar lesz aznap :( es Te? Hogy vagy? Mikorra vagy kiirva? Hol fogsz szulni?
2014. ápr. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sziasztok,38+5hkm vagyok első Baba, még jól birom, nekem is sokat mozgolódik a törpénk, ctg-re is azt mondták, hogy még nem fog ki bújni még lehet a ki írt időpontban sem (Május 2), mert nagyon jól érzi bent magát, sokat mozog, a szive is normálisan ver és még fájásokat sem igazán mutat a gép, bár Én sem érzek még különösebben semmit még, néha jósló már van, de az is elvétve.Egyedül ami már nem jó az az alvás, kb 1-1, 5 óránként felébredek és a derék/gerinc fájdalom.Szeretnénk ha már kibújna, már nagyon várjuk, de majd kopogtat, ha jönni akar. :) További boldog Baba várást és könnyű szülést.
2014. ápr. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!