Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 nap múlva nem várom. Van...

8 nap múlva nem várom. Van itt, aki szintén reménykedik?

Figyelt kérdés
Április 17-én volt ovulációm, a ciklusom 14. napján. Együtt voltunk a párommal, amikor kellett. Tapasztalataim: ciklus 17. napjától érzékeny mellek. Ciklus 19. napján megszakításokkal szurkálódott a méhembe,hasam megpuffadt, este már ágyban fekvés közben elkezdtem szédülni, úgy éreztem forog velem az ágy, ilyet még nem tapasztaltam. Ma a 20. ciklusnapon is szurkálódik néha és reggel szintén szédültem egy picit. Szívesen izgulnék együtt másokkal :) Illetve olyanok írását is várom, akik terhesek lettek ilyen tünetek mellett.
2014. ápr. 23. 09:46
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
Én hétfőre nem várom. Egyre nehezebb a várakozás. Mar 4 nqpja meg akar jönni érzésem van, nem bírok az oldalamon feküdni, annyira érzékeny a cicim. Te merted a reggeli hődet? Milyen tesztet fogsz használni és mikor?
2014. ápr. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
Én péntekre nem várom. Semmit nem érzek, csak talán egy kis mindjárt megjön érzés.
2014. ápr. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 A kérdező kommentje:
Én nem mértem a hőmet. Szerintem X-epil tesztet fogok használni és jövő hét csütörtökre nem várom.
2014. ápr. 23. 10:08
 4/45 anonim ***** válasza:

Én is X epil t fogok.

Nem vagytok felpuffadva néha? Rám eddig nem igazán volt jellemző, de mopár 4 napja ez van. Milyen nyákotok van, ha van egyáltalan? Én teljesen száraz vagyok szombat óta.

2014. ápr. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 A kérdező kommentje:
Én felvagyok. Nekem kicsit ragacsos most a nyákom, nem nyúlós.
2014. ápr. 23. 10:15
 6/45 anonim ***** válasza:
Nekem szombat reggel volt olyan, utánam jössz három nappal :) megvárod a nemvártat?
2014. ápr. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Én 3 nap múlva nem várnám.De ma csin. egy tesztet ami negatív lett./x-epil/ Szerintetek korán volt vagy nincs baba?Nincs megjön érzésem még de már 5 napja fáj a mellem.Mondjuk menszi előtt is szokott.
2014. ápr. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy kifogom bírni addig, hogy ne teszteljek :) De most még nagyon korai lenne nekem, talán nem várt előtt 2 nappal fogok. Te?
2014. ápr. 23. 10:21
 9/45 A kérdező kommentje:
Szerintem még ne kenődj el kedves 7-es! Azt szokták tanácsolni a nemvárt után 1 nappal teszteljen valaki. Csak én sem bírom ki tuti :)
2014. ápr. 23. 10:23
 10/45 anonim ***** válasza:
7-es! Szerintem korai volt! Én 2 nap múlvára nem várom és még nem teszteltem. Nem akarok csalódni. :)
2014. ápr. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!