Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek is ki lehet...

Szerintetek is ki lehet hagyni a 32 hetes uht?

Figyelt kérdés
32 hkm vagyok ès a kòrházban ahová eddig jártam,jelenleg nem csinálnak uht,orvoshiányra hivatkozva. A Vèdőnő szerint ez most kimarad az èletemből. Èn nagyon szeretnèm tudni,hogy minden rendben van-e a babával. Szerintetek mit tegyek?
2014. ápr. 23. 10:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem baj ha kimarad, bár attól is függ mikor csináltak utoljára. Már minden második utcasarkon csinálnak 4d uh-t, jelentkezz be egy olyanra, vannak akciók is nézz körül. Ha Budapesti vagy akkor pedig a Géndiagnosztikát javaslom ott elég jó szakemberek vannak. De "követelheted" is hogy csináljanak uh-t ha más nem egy másik kórházba utaljanak be.
2014. ápr. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Engem megnyugtatott, főleg, hogy terhességi cukros voltam, így a keringés ellenőrzés nagyon fontos volt, emellett pedig megnyugtató volt, hogy a "nagykönyv" szerint nő, tehát a cukor nem kezdte el "felfújni". Pedig én nem voltam paramami, teljesen nyugodtan mentem a 12. heti uh-ra is. Én a helyedben megpróbálnám kiharcolni, hogy másik kórházban megcsinálják, de ha ez nem megy, akkor elmennék egy olyan 4d-s uh-ra, ami nem csak babamozi, hanem vizsgálat is egyben.
2014. ápr. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mikor volt az utolsó uh-d?
2014. ápr. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
16 hetesen voltam utòljára ultrahangon. Akkor a baba medencevègű fekvèsben volt. Azt is nagyon jó lenne tudni,hogy megfordult-e ès minden rendben van-e vele. Èn is gondoltam másik kòrházra,de vajon fogadnak-e.
2014. ápr. 23. 10:28
 5/13 anonim ***** válasza:

Nekem a 36 hetes maradt ki.

32 hetesen voltam utoljára, utánna költöztünk másik városba, s ott már nem kaptam ultrahangra időpontot, mert előre 6-8 hétre be voltak táblázva.

Rámnézett a doki, azt mondta felesleges, nem számít hogy fekszik a baba, hisz úgyis császár lesz, testrészei, szervei megvannak, hisz azok már a korábbi Ultrahangon kiderültek, s ránézésre a hasam alapján azt mondta 5 kilós gyerekem lesz:))) hát ez be is jött:)))

2014. ápr. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Hát azért én elmennék egy uh-ra még ha fizetnem is kellene érte. 16 hetesen voltál utoljára??? És a 24 hetes uh-t se csinálták meg??? Azért ez durva. Nálunk ahol babamozit is lehet csinálni, ha azt nem is akarsz h dvd kép stb, de lehet menni sima uh-ra ahol ugyanúgy megnéznek mindent. Kb 4ezer Ft.

Én elmennék egy ilyenre tuti. Nagyon durva h akkor kellett utoljára menned és a védőnő szerint ez tök helyén való. 18 hetes genetikai nem is volt???

2014. ápr. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Mindenkèppen megoldom,hogy valahol csináljanak új-t mert a 16 hetes òta nem voltam. Tegnap felhìvtam a kòrházat ès azt mondták,hogy még ők sem tudják mikor lesz náluk ùjra uh. Ma felhìvok egy másik kòrházat ès csak remènykedem benne,hogy fogadnak majd.
2014. ápr. 23. 11:02
 8/13 anonim ***** válasza:
a 16. hét óta nem volt uh? Nálunk Debrecenben 12,18,22,28,32,36 hetesen van uh. Én biztos elmennék valahova ha már ilyen sok idő eltelt és még ez a 32. hetes is elmaradna..
2014. ápr. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Mindenkèppen elmegyek valahová,ahol meg csinálják az uh-t,mert engem nyugtalanìt,hogy minden rendben van-e a babával.
2014. ápr. 23. 11:23
 10/13 anonim ***** válasza:
Debrecenben hol? Itt orvos a ferjem, en is itt szultem, es 12, 18, 30, 38. Heti uh volt.
2014. ápr. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!