Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt álmatlanság?

Terhesség alatt álmatlanság?

Figyelt kérdés

A terhesség elején járok,és egyáltalán nem vagyok álmos, fáradékony max estére.De ha éjszaka felébredek, nem tudok visszaaludni , van úgy,hogy órákig sem.Reggel már minimum 6-kor ébredek.

Más is van, volt így?Vagy mindenki jó nagyokat alszik pihizik:)


2014. ápr. 23. 10:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezzel nem vagy egyedül...
2014. ápr. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én egész terhességemet így vittem végig. Volt h éjfélkor felkeltem és reggel 7ig csak feküdtem nyitott szemekkel. Nem jött rám az álom egyáltalán. Este persze mindig olyan álmos votlam 8kor de éjjel akkor sem tudtam aludni. Miután megszültem na nem kellett ringatni végképp. :D Még volt h a párnát se érte a fejem de már aludtam. :D
2014. ápr. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is így voltam terhesen, a barátnőimnek mindig éjjel 2-3 körül írtam e-maileket, mert nem tudtam (vissza)aludni. Most egyszerűen nem vagy fáradt, pörög a szervezeted, a terhesség végén meg majd a pocaktól nem fogsz tudni aludni. Ha kint lesz a baba, akkor pedig tőle. :D Ez ilyen. A 3. és 6-7. hónap között lesz a legjobb, meglátod.
2014. ápr. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az előző terhességemnél állandóan csak aludtam volna:)De most jól jön ez az éberség napközben, mert a 3 évesem igen csak megmozgat:)Szóval más is volt így, kicsit megnyugodtam!
2014. ápr. 23. 12:06
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia..En 24 hetes vagyok es meg most is iszonyat rosszul amazon..Ez az ejszakam is siralmas volt!Kb.3orat aludtam...Szoval egyutt erzek veled! :(
2014. ápr. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*rosszul alszom
2014. ápr. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csatlakozom. 35 hetes vagyok, de legalább egy fél éve nem aludtam egy jót. Ki vagyok, mint a liba. Csodálom, hogy még nem vagyok zombi. Pedig még dolgozom is.
2014. ápr. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek is a választ!Hát akkor most már biztos, hogy ez a terhesség miatt van.
2014. ápr. 23. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!