Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 39 hetes vagyok 4 hete beteg!...

39 hetes vagyok 4 hete beteg! Miért nem múlik már?

Figyelt kérdés
Annyira köhögögök hogy megszakadok ès bevizelek már töle. 4 hete tart kb 1 hete zöldes vàladék szakadozik fel, de nem javulok. Orvos nem ad semmit mert nem lehet ugye... Csak termédzetesen pròbàlok segîteni magamon. Kamilla méz citrom hagyma stb... Mi lesz velem így kell menjek szülni? Már minden energiàm teljesen elfogyott! Le vagyok pusztulva! Mit csinàljak??
2014. ápr. 23. 15:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egyél sok C vitamint, és köhögésre Tantum Verdét.Jobbulást!
2014. ápr. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Már miért ne lehetne rá gyógyszert kapnod?

Ha nem múlik, ráadásul zöld a váladék, akárhonnan jön is, akkor az egyértelműen bakteriális fertőzésre utal, amire meg antibiotikumot kellene kapnod.

És most mi árt jobban, azért az orvost is megkérdezném, egy antibiotikum kúra, vagy egy tüdőgyulladás? Ugyanis ha így folytatod, akár még abba is beleeshetsz.

Én biztos, hogy elmennék egy másik orvoshoz!

Egy bakteriális fertőzés nem fog C vitamintól, meg kamilla teától elmúlni. Arra antibiotikum kell. Plusz váladékoldó, ami segít abban, hogy a váladék feloldódjon és tudjon távozni. Pl. ACC.

2014. ápr. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Utolsónak igaza van, ez baci.

Én a 6 éves fiamnak, mikor nem akartam antibiotikumot adni szintén zöld náthára, akkor vöröshagyma levét (lereszeltem és kinyomtam) csöppentettem pipettával az orrába. Üvöltött, szét is törte a kis kezében jutalomként szorongatott Kinder tojást, annyira csípte, de 3 kezelés után (reggel, este, reggel) ezerszer jobban lett. Többször nem is nagyon szabad cseppenteni, mint 3, mert a nyálkahártyát kikezdi, de helyileg hat és természetes anyag. Ha olajat is cseppentesz utána, nem szárad ki annyira az orrod.

És C-vitamin!

Muszáj meggyógyulnod, mert nem lesz erőd világra hozni a picit. Azért betegesebbek a kismamák, mert az immunrendszerük legyengül, hogy ne "lökje ki" a várandósság elején a babát. Ez természetes folyamat mindenkinél.

Gyógyulj meg!

2014. ápr. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
En a 34.hettol voltam beteg. Nagyon kohogtem, szinte mar hanyasig, az orrom allandoan be volt dugulva, nem hatott ez a tengeri sos vacak. Aztan a 37.heten mentem szulni, kohogve, meg volt, hogy nyomas kozben is. Erdekes volt. Aztan mikor megszuletett a lanyom, kaptam maszkot, nehogy megfertozzem. Igyal gyomber teat, vagy ha van orolt gyombered, akkor 1 kanal gyomberhez, tegyel 2 kanal mezet es edd meg. Borzasztoan csipos, de nekem csak ez hasznalt.
2014. ápr. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, az en ferjem is orvos, es 34 hetesen ugyanerre acct es augmentint adott. Ok adnak is amugy a szuleszeten ilesmit, ha egy kismama beteg... semmi bajunk nem lett tole, makk egeszseges a lanyunk, en is hamar meggyogyultam.
2014. ápr. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem ad antibiotikumot az orvos. Azt mondta tiszta a tüdöm ès amùgy se adna! Sajnos nem Mo-on èlek, tudom otthon liberàlisabbak az orvosok a terhes nök gyògyszeres kezelèsèvel. Itt meg semmit nem adnak! Nem tudok mit tenni csak szenvedek! Barbàrinak tartom èn is ezt! Mert terhes vagyok szenvednem kell!
2014. ápr. 23. 15:22
 7/12 anonim ***** válasza:
mintha csak én irtam volna! külföld, 39. hét, gyogyszer nulla. ..amit én csinálok, hogy inhalálok napi 4 szer, mentát és sot teszek bele, igyis majd leszakad az arcom, annyira teli van az arc és homloküregem. amit még lehet -dafalgan, vagy panadol. éjjel nem tudok aludni, mert nem kapok levegöt, egész nap fáradt vagyok, fáj az arcom, a torkom, ráment a fülemre.. én is félek, hogy hogy lesz igy energiám szülni.
2014. ápr. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Sajnálom ezt a bánásmódot. Esetleg nincs Magyarországon egy orvos akit felhívhatnál,hogy milyen vény nélkül kapható gyógyszert szedhetnél? A gyömbért én is ajánlom, de egy nap max csak egy csészével. És vigyázz vele, mert nagyon izzaszt. Egyébként hol élsz kint, melyik ország?
2014. ápr. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnállak 7-es! Ma kaptam egy nèpi gyógymód receptet, próbáld ki te is. Forralj fel 3 dl vizet, rakjál bele 2 ek cukrot. Hagyd kihülni, majd vágjál fel egy hagumát apròra ès tedd a vizbe 2 òrára. Ezután szürd le és 2 òránként egyél 1 ek-al a szirupból. Már dèl òta csinálom és nagyon hagyma szagù vagyok, de mintha a köhögèsem alábbhagyott volna! Állítòlag ez bevállt régi népi gyògymòd... Majd meglátjuk! Pròbáld te is ártani nem fog...
2014. ápr. 23. 18:36
 10/12 A kérdező kommentje:
Bocs... Vágjál fel apròra hyagymát...
2014. ápr. 23. 18:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!