Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Várandósság alatt milyen fura...

Várandósság alatt milyen fura dolgokat kívántatok meg? Pl: homok, benzinszag.

Figyelt kérdés
2014. ápr. 23. 16:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmi ilyesmit. Narancsot leginkabb.
2014. ápr. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én nem kivántam semmit sem... :) pedig vártam azt az idöszakot.
2014. ápr. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Benzinszagot én mindig szerettem, de én azt hallottam, hogy vérszegénységre utal, amiben lehet valami, mert én folyamatosan a vérszegénység határán egyensúlyozok, többször kaptam vaspótlást.

18-as karika:

Egyébként terhesen egy furcsa dolgot kívántam, az anális szexet, de azt csak egy alkalommal csináltuk de nem is értem, hogy miért kívántam, mert nem szerettem sem előtte sem azóta, de akkor egyszerűen megvesztem érte, de a józan eszünkre hallgattunk.

2014. ápr. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sportszeletet. Napjában 4-szer, 2-t.

Ja, és volt idő, amikor kakós csigát faltam tejjel. Csak azt ettem volna, és szinte zabáltam.

2014. ápr. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ami nem volt igazán fura, az az édesség kívánalom, állítólag a C-vitamin hiány miatt van.


Ami kicsit furcsább az az erős vágy a mentolra és mindenre, ami levendula- vagy fenyőillatú :D

2014. ápr. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
eddig semmi fura dolog nincs a kívánság listámon. van hogy rám jön néha (havi 1-2x) hogy pizzát, mekis kaját vagy kínai szezámmagos csirkét akarok enni :) de ezen kivül semmi. igaz még csak 23hetes vagyok, bármi jöhet még :)
2014. ápr. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A benzinszagot èn is nagyon szeretem,oda vagyok èrte ès èn is vèrszegèny vagyok. Akkor valòszìnűleg ezért. Mostanában a homokèrt vagyok mèg nagyon oda,erőssen kìvánom. Nem tudom,hogy mi lehet az oka,de számomra ez nagyon szokatlan ès fura.

Köszönöm a válaszokat :)

2014. ápr. 24. 08:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!