Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Székrekedésem van a Gravidától...

Székrekedésem van a Gravidától, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Világ életemben hasmenéses voltam, mindentől hasmenésem volt, idegeségemben is elkapott. 5.terheségi hetemen elkezdtem szedni a gravidát, amitól olyan szinten székrekedésem lett, hogy az 5.nap sírva mentem a dokihoz, hogy csináljon velem valamit mert iszonyatosan görcsöltem. Kaptam székletlágyítót és 1 hétre abba hagytam a gravidát, beállt normálisan a székletem. 3.napja megint szedem és ismét székrekedés gyötör. Olvastam, hogy az Elevitnek magasabb a vas tartalma lehet hogy az rosszabb lenne. Valaki tud adni valami tanácsot?

2014. ápr. 23. 17:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Próbálj ki másik terhesvitamint is! Nekem a Femibion vált be, előtte Elevitet ettem és úgy jártam vele, mint te. Plusz még a gyomrom is fájt tőle.
2014. ápr. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Joghurt, rostos levek, szilvalekvár. A gravidát hagyd. Femibiont próbáld ki.
2014. ápr. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyél több rostosat, joghurtot.
2014. ápr. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A vastol van szekrekedes az pedig minden terhes vitaminban van:-( Nekem a szilvabefott nagyon bevalt.
2014. ápr. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez volt. Semmi se volt jó rá,majd anyukám javaslatára ősuibarack befőttet kezdtem el minden nap enni (boltit,naponta 2-3 felezett barackot). Azóta minden nap van rendes szèkletem és ugyan úgy szedem a Gravidát. Próbáld ki. :)
2014. ápr. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Esetleg több folyadék!!
2014. ápr. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
22 hetes kismama vagyok ,én is gravidát szedek az elejétől fogva, de hálistenek idáig nem volt székrekedésem, 1-2 nap van néha ,hogy nem megyek a wc-re nagydologra de ekkor sincs panaszom és ez is csak 1-2 alkalommal fordult elő.Én napi 3-4 liter vizet iszom, minden nap eszem gyümölcsöt vagy zöldséget, valószínű ezért nincs székrekedésem. Beszélj dokival a terhesvitaminról ,a székrekedésedről,ennél jobbat nem tudok tanácsolni.
2014. aug. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!