Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek volt levertséggel járó...

Akinek volt levertséggel járó betegsége terhesség alatt - normális, ha a baba visszafogottabban mozog ilyenkor?

Figyelt kérdés

Elkaptam valami vírust, ami eléggé taccsra tett, egész nap fekszem-alszom szinte, fizikailag erőtlen vagyok.

A betegség kezdetén voltam kórházban óvatosságból, babát átnézték (CTG, betapintás orvos által), azt mondták rá nincs hatással és jól van, nekem meg sok szerencsét.


Mozog, de a saját temperamentumához képest kevesebbet. Eddig szinte fájdalmas szaltói voltak, most inkább csak kinyomogatja magát, nem annyira pörgős. Tehát számszerűleg megvan a magzatmozgás, csak nem annyira erősek, intenzívek.


Lehetséges, hogy az én ramatyabb állapotom miatt kicsit belassult?


2014. ápr. 24. 17:06
 1/1 anonim ***** válasza:

hány hetes vagy? mert ha a vége felé jársz, akkor a lassabb mozgás a méretei miatt van, nem a betegséged miatt

én 28 hetesen kaptam el az influenzát, én lázasan fetrengtem, baba meg viháncolt. De frontok miatt is lehet lustibb.

Ha aggódj, menj el dokihoz

2014. ápr. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!