Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bármikor szülés lehet? Bővebbe...

Bármikor szülés lehet? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
38 hetes terhes vagyok és feszítő érzést érzek a hasam aljánál és a hüvelycsontom és a menés is nagyon nehezen megy.Folyton szurkál a hasam ha megyek.
2009. dec. 23. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egy ket heted lehet meg.
2009. dec. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ne viccelj, 38 hetesen bármikor... a tüneteid miondjuk nem feltétlenül szülésre utalnak, de azért már bármikor :)

én is ilyen voltam az utolsó napokban, már mindenben jelet láttam :D aztán mikor elkezdődött a vajúdás, rájöttem, hogy ez az érzés semmire nem hasonlít! :)

2009. dec. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tegnap alig aludtam annyira feszített a hüvelyem és a medencém is nagyon fájt.Mintha belülről akarnának szétszedni.Mikor az ágyról akarok felkelni akkor is nagyon fáj mindenem.Így meddig húzhatom.Első babát várjuk.
2009. dec. 23. 22:17
 4/6 anonim ***** válasza:
hát őszintén bár meddig. amit érzel szerintem a medencéd tágulása, ami ugye nem a szülés megindulása, csak felkészülés rá. Én a 32. héttől jósoltam, és 3 órával a kiírt nem előtt született a kincsem... :) Tényleg annyit tudok mondani, hogy 1x be fog indulni, addig próbálj pihenni, kell az erő a szüléshes :)
2009. dec. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.


Ma voltam Nst kontrollon és vérnyomást is mértek ami 147/94 pulsus 109 ne csodálkozzanak,hogy minden kismamának magas a vérnyomása az NST-n,mert nagyon meleg szokott lenni.A múltkori doki annyit kért,hogy a 4 es lapra írjam le hogy mennyi szokott reggel, délben és este lenni a vérnyomásom.Én megcsináltam de ez a doki aki ma volt rá se nézett de felírta a Magne B6-ot 3x1 et.


Nem fog ártani a babának? 38.hetes kismama

2009. dec. 24. 13:07
 6/6 anonim ***** válasza:

:O én a helyedben már nem vennék be magnéziumot! a méh izmait is ellazítja... szerintem inkább most már szülni menjél :)

egyébként magnéziumot a 36. hétig szokták javasolni az orvosok, visszatartásnál is azt adnak :S furi egy orvost fogtál ma ki

2009. dec. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!