Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24hetes terhes vagyok és a...

24hetes terhes vagyok és a tegnap 11hs kisfiut kb 10 kg, emelgettem akkor picit görcsöltem de aztán lepihentem és elmult azóta fáj a derekam! Valami baj lehet? De másnak van gyereke és minden nap emelgetnie kell meg menni vele

Figyelt kérdés

2014. ápr. 28. 06:46
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
minden nap emelgetem a 10 kg-os egyévesem. semmi bajod nem lesz.
2014. ápr. 28. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha tovabbra is gorcsolnel fajdalmaid lennenek menj orvosgoz mindenkepp.


Amugy igen masnak is vannak gyerekei akiket emelgetni kell de ok az elejetol hozza vannak szokva ehhez a terheleshez nem hirtelen 6 hos terhesen kell eloszor megemelnie a kicsit. Finomabban ovatosabban kell banj mar most. Ha ilyen van inkabb ulve vedd magadhoz, ne erolkodj. Hugom is 24 hetes korul van most nehez ra is ra szolnom h mikor eljon a 15 honapos 11kg lanyomat ne tartogassa folyton. Nem tesz jot. Nincs hozza szokva.

2014. ápr. 28. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%

Nekem úgy adódott, hogy párom későn ért haza munkából, így nekem kellett végezni a nagybevásárlást,ami igen megterhelő volt, hogy 20 kilónyi motyóval hazaballagok. Nem lett baj :) Én se vagyok hozzászokva a cipekedéshez, mert párom szokta csinálni :)

Ha görcsölsz továbbra is menj feltétlenül a dokidhoz.

2014. ápr. 28. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

28 hetes vagyok, 17 hós a kisfiam, majdnem 12kg. Emelgetem, de már az elejétől, pont ezért, hogy hozzá legyek szokva. Amikor vele voltam terhes, akkor nem emelgettem más gyerekeket. De most sem emelgetek pl. egy karton ásványvizet. Valahogy úgy vagyok vele, hogy ha őt emelem attól nem lesz bajom, mert az agyam rááll, de mást súlyokat nem szívesen cipelgetek. Így is elég saját magam felvonszolni a másodikra szatyrokkal bevásárlás után, pláne amikor a kisfiam is úgy dönt, hogy őt is vigyem.

Ne erőltesd magad ha nem muszáj.

2014. ápr. 28. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
lehet hogy megerőltetted magad.
2014. szept. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gondolom azota mar megvan a baba :-) en irtam h tesom is terhes o is lassan 1 honapja h megszult. Jol vagytok?
2014. szept. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!