Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye még megfordulhat? 32...

Ugye még megfordulhat? 32 hetes kismama vagyok, uh-on még faros volt a kisfiam.

Figyelt kérdés

30 hetes uh-on farosnak mondta a doki, kevesebb a magzatvizem és a lepény II-III fokban érett, hetente kell járnom uh-ra és nstre. Másfél hete bent tartottak fenyegető koraszülés miatt, mert méhösszehúzódásaim voltak, kaptam egy nospa szurit és 4 tüdőérlelőt. Azóta 3x2 magnézium-citrátot(3000 mg összesen) kell szedjek és pihennem kell minél többet. A méhnyak is meg van rövidülve.

Volt valaki hasonló helyzetben?

Második baba, lányomat császárral szültem, most szeretnék természetesen szülni, de ennek az első feltétele, hogy megforduljon.


2014. ápr. 29. 12:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Még rengeteg ideje van, bármikor átfordulhat.
2014. ápr. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy mire kijöttél UH-ról már nem is volt faros. Ilyenkor még forognak összevissza, emiatt nem kell aggódni. Szintén 32. hetes kismama.
2014. ápr. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Andi80018 ***** válasza:
54%
Szerintem nem fog,kevés az esély. Főleg, hogy a víz is egyre kevesebb. Lehet,nem zárom ki 100%-osan, de én nem hinném.
2014. ápr. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Szia, nekem 35. Hétben fordult be a törpénk, pedig a doki már a programozott császárt emlegette, mert, hogy nagy a baba és úgysem fog megfordulni, de szerencsére befordult, és nem is fordult vissza, érzem, hogy már a fejecskéje is be van ékelődve. :) 39+4 hkm
2014. ápr. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

A doki is azt mondta, hogy a kevesebb víz miatt nehezebben fordul meg, de még van neki helye, tehát még van rá esély. A magzatvizem szerencsére több lett, mint az előző uh-n volt, éppen a határon van a kicsit kevesebb és a pont jó között. Hétfőn kell megint menjek uh-ra, remélem akkor már elég lesz a magzatvíz, szerencsére a flowmetria teljesen jó.

A doki szerint kicsit sokat dolgoztam(pénztár), rámfér már a pihenés, most meg lelkiismeret furdalásom van hogy mért nem mentem már el táppénzre. Szerinte biztos nem húzzuk ki a végéig(júni 18), mert hát ugye a magnéziumot is csak a 36. hétig lehet szedni. Aztán ki tudja, hogy alakulnak a dolgok. Jó lenne, ha legalább még egy 4 hetet bent maradna.

Nektek mekkora volt a babátok a 30.héten?

Nekem 1620 gr-ot saccoltak, ezt is kicsinyelték, de a lányom is 2700 gr-al született.

2014. ápr. 29. 13:16
 6/18 A kérdező kommentje:

És az normális, hogy amikor mozog(elég sokat mocorog szerencsére) néha szabályosan fáj bizonyos pontokon?

Főleg amikor lefele rugdos, azt érzem mikor a húgyhólyagomat rugdossa, de néha olyan, mintha a méhszájamat, vagy nem is tudom mit rugdosna, mert eléggé fáj.

2014. ápr. 29. 13:19
 7/18 A kérdező kommentje:
Lányomnál nem volt ilyen.
2014. ápr. 29. 13:20
 8/18 anonim ***** válasza:
Nekem 32 hetes uh után fordult meg a kisfiam,egészen addig faros volt.Úgyhogy van még rá esély,hogy megfordul.
2014. ápr. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Kolléganőmnek végig faros volt, azt tanácsolták neki, hogy mindig ugyanazon az oldalán feküdjön és akkor megfordul a baba, bejött, természetes úton szült :) Próbáld ki, drukkolok hogy minden úgy legyen ahogy szeretnéd! :)
2014. ápr. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
A 37. héten fordult meg a lányom, második baba szintén. Olvass vissza, többen kérdeztek az utóbbi időben hasonlót.
2014. ápr. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!