Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, akiknek már látszik...

Kismamák, akiknek már látszik a pocakjuk! Titeket is megbámulnak az utcán?

Figyelt kérdés
Engem nagyon zavar, hogy az utcán 10-ből 9-en pofátlanul megbámulnak, először a hasamat, aztán engem. Ti is tapasztaljátok ezt? Sokan annyira kihívóan, zavartalanul teszik, hogy az már nekem kellemetlen...
2014. ápr. 30. 16:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Persze, de nem kell ezzel foglalkozni.
2014. ápr. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Próbálok nem foglalkozni vele, de ezt már nem lehet figyelmen kívül hagyni. Egyszerűen nem tudom megérteni, hogy lehetnek ennyire tapintatlanok az emberek. Mintha valami természetellenest látnának, úgy viselkednek...
2014. ápr. 30. 16:26
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkit megbámulnak az emberek, akik valamiért picit is feltűnöbbek az átlagnál. Mondjuk mozgássérült, sánta, vagy égés nyomok vannak rajta. Így a kerekhasú kismamákat is. Ne vedd ezt a lelkedre, ilyen az emberi természet.
2014. ápr. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Volt már, hogy megnéztek, de sose éreztem zavarónak. Egyik áruházban egy fiatal pár vásárolgatott és a férfi megnézte a pocakomat és kedvesen mosolygott rám. Én arra gondoltam, hogy biztos már ők is tervezik a babát.
2014. ápr. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem tapintatlanság. A te reakciód is hasonló volt szerintem, ha kismamàt làttál. Az ember észre sem veszi magát. Nem bunkóságból néznek meg, hanem mert nem mindenki mászkál pocakosan. Az arcuk pedig nem feltétlenül megy át vigyorgóba. Ugyanúgy ránéz az ember a punkokra, a nagyon tetovált emberekre, vagy olyan nőkre akik többet mutatnak a kelletènél. Arról nem beszélve, hogy én kismamaként is fürkészem néha a tekinteteket, mert változás történt rajtam. Érdekel, hogy észre veszik-e. Ha valaki más színűre festeti a haját, ő is úgy érzi, hogy többen megnézik. Mert változás történt rajta. Engem egyáltalán nem zavar ha ránéznek a pocakomra. Ne foglalkozz vele.
2014. ápr. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Megbámulnak, de nem zavar :) Az már sokkal rosszabbul esik, hogy mikor látják, hogy segítségre szorulok csak bámulnak.
2014. ápr. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld úgy felfogni, hogy ilyenkor nem a személyed miatt bámulnak, hanem magát a jelenséget próbálják feldolgozni, akárhogy is, egy várandós nő látványa gondolatébresztő, kevésbé szokványos. Ilyenkor általában az ember agya egyből tovább kattan, például eszébe jut a saját terhessége, vagy az, hogy milyen jó lenne, ha neki is lehetne gyereke...szóval kifogyhatatlan forrás az elménk :)

Rád(mindenféle negatív felhang nélkül) de nem fognak emlékezni egyáltalán, te se hagyd, hogy rád bármiféle rossz hatással legyenek, légy büszke, hogy van mit nézniük! :)

Egyébként ha már meglesz a gyerkőc, akkor őt fogják figyelni, de ugyanez érvényes a kutyasétáltatókra is, mindig a kutyát sasolják...ez van, ilyenek az emberek, éhezünk az újdonságokra! :)

2014. ápr. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
nekem tegnap volt hogy ültem a városban egy padon (vártam a férjem) és jöttek mentek az emberek, főleg idősebbek és megnéztek és mosolyogtak :) engem nem zavart, mert ez a figyelem és mosoly nem is annyira nekem szólt. 24 hetes vagyok és már igencsak gömbölyű.
2014. ápr. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Igen,engem is megbámulnak,de így a második terhességnél már nem zavar annyira mint az előzőnél.
2014. ápr. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Engem is megbámulnak, 26 hetes vagyok...

de első kisbabám, boldog vagyok nagyon, és nem beképzeltségből, de szép kismamának érzem magamat :D és én személy szerint nagyon élvezem ezt a helyzetet :) :) Bár a környezetem szerint én alapból nagyon rózsaszínben látom a világot... :D

Te se foglalkozz az emberekkel, csak élvezd ezt a gyönyörű állapotot :)

2014. ápr. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!