Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon fáj a hátam a két...

Nagyon fáj a hátam a két lapockám közötti részen úgy két tenyérnyi területen. Ez mitől lehet? A gerincem, vagy a tüdőm is lehet? 32hkm

Figyelt kérdés
Volt valakinek hasonló?
2014. máj. 4. 13:28
 1/3 anonim ***** válasza:
juj nekem volt ilyen.Mond el a dokidnak.Nekem azt mondta hogy a rekesz izom ahogy fel van tolódva azért fáj meg igazán ő sem tudta.Nem tudtam sokáig feküdni sem,kenegettük gyógynővényes krémmel de nem használt igazából semmi,.Akkor múlt el amikor megszültem.Úgyhogy csak volt valami köze a babához.Nehéz volt mert ha sokat ültem akkor is fájt.
2014. máj. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Többnyire egy háti csigolya közti porckorong ill. a kilépő idegek okozta fájás, un. hexenschuss, boszorkánylövés. Sokszor valamilyen vírusos fertőzés pici ideggyulladást okoz. Kellemetlen, de gyakori. Diclofenac készítmények, szalicilátok.
2014. máj. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem sokáig volt ez. akkor volt a legrosszabb amikor még dolgoztam és ülőmunkám volt. a végére kb a 28. héten múlt el . a gerinc miatt lehet, a kismama masszőr mondta, hogy az egész gerincet is ugyanúgy megviseli a terhesség mint a többi szervedet.
2014. máj. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!