Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28hetes kismama vagyok. Ma...

Csumpiné kérdése:

28hetes kismama vagyok. Ma pisilés közben furcsa, kocsonyás váladékot találtam a bugyimba. Nem volt nyálkás, akkora volt, mint egy üveggolyó. Valakinek volt már hasonló? Első babámat várom, minden új!

Figyelt kérdés

2014. máj. 4. 15:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Nyákdugónak tűnik. Ha nem dobtad ki, tedd bele egy üvegcsébe és hívd fel a dokidat.
2014. máj. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
kidobtam! de nem korai?? csak a 28.hétben vagyok. És semmi vérzés nem társult hozzá!
2014. máj. 4. 16:21
 3/8 anonim ***** válasza:
Milyen volt a szine?
2014. máj. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
Csak akkor veres ha tagulsz is. Menj dokihoz!
2014. máj. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Utolsó, jó nagy butaságot mondtál. A nyákdugó pont azért jön ki mert kinyílt a méhszáj.


Kérdező:

Pont 28 hetesen volt velem is ilyen.



38 hkm

2014. máj. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem is wc-zés után a wc papíron volt ilyen kocsonyás valami, de nekem sárga színű volt. (30. héten)

Nyákdugóra gondoltam, de igazából nem tudom, mert én is első babás vagyok. Kb. 3 napig tapasztaltam ezt.


32 hkm

2014. máj. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
most jövök az ügyeletről! minden rendben van, azt mondták zárt a méhszáj, a szivhangja is rendben van. megnyugodtam!
2014. máj. 4. 19:23
 8/8 anonim ***** válasza:

6-os vagyok.


Én utána mentem dokihoz, de nekem zárt volt a méhszáj

2014. máj. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!