Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hoggy ettől félek?

Normális, hoggy ettől félek?

Figyelt kérdés
5-6 hetes terhes vagyok, még csak petezsák volt látható, és félek,hogy nem lesz normális a szikhólyag vagy nem lesz szívhang. Más is tartott ettől, vagy ez butaság? A doki ugyan azt mondta,hogy szépen fejlődik, de én mégis félek kicsit.

2014. máj. 5. 20:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Persze.Máris anyaként viselkedsz,félsz,és szét aggódod magad a magzatod miatt.Nyugi,ha megszületik,ez csak rosszabb lesz ;) :D Boldog babavárást!
2014. máj. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nyugi. Én is ilyen vagyok... UH előtt ott sirtam, mert féltem, hogy nem lesz szivhangja. Aztán jönnek sorban a para dolgok. Minden UH előtt féltem, hogy időközben elhalt, 12. heti uh-n hogy Down kóros, aztán hogy cukros vagyok, satöbbi. Ha elkezd olyan 18 hetesen mozogni, minden parád megszűnik, addig meg ki kell birni valahogy. De igyekezni kell kordában tartani a parát, nem jó a picinek.

Hajrá :)

2014. máj. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!