Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hetes várandós vagyok....

15 hetes várandós vagyok. Herpesz ellen mit tehetek?

Figyelt kérdés
Vasárnap reggelre kijött egy kis herpesz. Máskor ziviraxot használtam, illetve utoljára a compled tapaszt. Egyenlőre fogkrémet kentem rá, mivel vmennyire az is szárít.
2008. júl. 28. 08:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Kb. annyi idős terhesen nekem is jött ki, kétszer is herpesz a számon. Én használtam a compled tapaszt, és egyszer vagy kétszer tán zoviraxot is, mert nem volt kéznél a tapaszom.

Szóval szerintem nyugodtan használhatod mindkettőt nekünk sem lett bajunk :) 33 hetes kismami

2008. júl. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a barátnőm bőrgyógyász és azt mondta, hogy használhatom a szokásos kencéket (én zoviraxot használok), mert annyira minimális ami esetleg felszívódik, vagy bejut a szervezetedbe. Csak az olyan készítményeket nem szabad használni amik belsőleg hatnak..teszem azt gyógyszer és társai.
2008. júl. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt kb ennyi idősen én is fogkrémet tettem rá és elmúlt. 29 hetes kismama
2008. júl. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is volt herpeszem kb 16 hetesen (nagyon fincsi volt a langos... :O) )...en is comped tapaszt tettem ra be akkor mar keso volt es jol megnott ,sot,kijott a szam masik szelen is ughogy egyszerre volt mind a 2 olsalt :o(...a haziorvosom azt mondta h ha birom kamillateaba tegyek szodabikarbonat es azzzal aztassam le es aztan kenjem be a kremmel...kicsit csipett de jo volt...ugyhogy leaztattam nagyjabol es utanna jott ra a krem...

Nekem bevalt.

2008. júl. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!