Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Folytattatok a sportot terhese...

Folytattatok a sportot terhesen? Valtoztattatok valamin?

Figyelt kérdés

Igazabol meg csak 6 hetes vagyok,de ma nagyon szedultem 30 perc sport utan,vegul 1 ora helyett 45 perc lett az edzesbol,mert nem birtam tovabb.Az elozo alkalommal ugyan ez tortent.

Jovo heten megkerdezem az orvosomat is,de addig is jol jonne 1-2 tapasztalat.

Teniszezek,bar nem versenyzek,azert nem is csak poenbol jatszunk.1 ora sokszor eleg faraszto tud lenni.

Nem szeretnem abbahagyni,ezert erdekelne,hogy a szedelges csak a terhesseg elejen jellemzo? Vagy altalanosan vissza kellene venni a tempobol?



2014. máj. 10. 12:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha szédülsz, akkor hagyd abba! Jelez a tested, hogy sok neki. Én sokat mozogtam terhességem előtt és alatt is, de ha bármi ilyen panaszom lett volna, azonnal pihenek. Nem voltam/vagyok paramami, de azért ha a sporttól, mozgástól szédültem volna, nem lett volna kérdés, hogy vegyek vissza a tempóból.
2014. máj. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az első trimeszterben nehezebb lehet, ilyenkor fáradékonyabb az ember és igen van aki csak szédeleg. A második trimeszter jobb ilyen szempontból, akkor majd kicsattannak a kismamák, tele vannak energiával. De ez egyénenként változó, hogy ki hogyan bírja. Az orvosoddal tényleg beszéld meg, mert ha jól tudom a teniszt kifejezetten nem szokták javasolni terhesség alatt, lehet hogy más mozgásformát fog javasolni.

Boldog babavárást!

2014. máj. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Koszonom a gyors valaszokat.Szerencsere mas tevekenysegek hatasara meg nem jelentkezett szedules,csak tenisz kozben az utobbi 2 alkalommal.Amig nem beszelek az orvosommal inkabb nem fogok jatszani.

Nagyon szeretek teniszezni,remelem azert tudom majd folytatni,de esetleg kevesbe aktivan,talan a partnerem helyett csak az edzovel joval lassabban,szuneteket tartva.

2014. máj. 10. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!