Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fájdalmas magzatmozgás, szúró...

Fájdalmas magzatmozgás, szúró érzés a hüvelyben, külső méhszáj 1 ujjnyira nyitva 33hetesen. Gond lehet?

Figyelt kérdés
Második baba, 33+1 hetes vagyok. A baba befordulva, külső méhszáj nyitva. A doki nem mondott semmit. Viszont délután óta szúró éles érzet van mozgásoknál, nyilall a hüvelyembe is. Nem görcsölök, de keményedek. Menni nehezen tudok. Nem korai ez még?? Nem lesz koraszůlött ugye? Nagyon félek ettől.
2014. máj. 10. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem is ez ment a másodiknál a 32. héttől,néha amikor sétáltam olyan érzésem volt mintha mindjárt kiesne :D (amúgy akkor már 2111 volt a méhszáj) a 36. hét után amikor a méhlazító gyógyszert is abba kellett hagyni és a magnéziumot is abba hagytam és már nem pánikoltam annyira nah akkor az ég világon semmi bajom nem volt (a 11.héttől szinte folyamatosan keményedtem és a 36. hét után még az is teljesen elmúlt...) azért a 38. hétig simán kihúztuk.
2014. máj. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi. Remélem nálam sem alakul rosszabbul.
2014. máj. 10. 22:09
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem (első baba) a 22. héttől volt nyitva a külső méhszájam, cx:3100 (amire a doki azt mondta semmi gond vele, a lényeg hogy a belső és középső zárt és nem is rövidült meg ).

A kímélésről annyit, hogy ilyen állapotban repültem és nyaraltam : sétálós városlátogatás kikapcsolódás volt nagy hőségben. Tovább nyílni október végén a 36. héten kezdett, ekkor lett 3210 az értékem(tehát a belső még akkor is zárt volt !!!) , majd november 10-én 37+2 naposan 2222...Majd 40+0 napon mentem szülni,amikor megvizsgált a doki 2555 volt, onnantól számítva kb. 4 óra alatt meglett a kisfiam. Kihúztuk a végéig, pedig nekem is keményedett a hasam, de szedtem a magnéziumot. :)

2014. máj. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!