Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes és 24 hetes missed ab...

8 hetes és 24 hetes missed ab után genetikai tanácsadás?

Figyelt kérdés
Aki már volt ilyenen, hogy mennyire bizonyult hasznosnak a vizsgálat? Amennyire tudtam tájékozódni, vérvételek, véralvadási problémák kimutatása, UH, spermiogram van a vizsgálatok között. Olyat kimutat a vizsgálat, hogy pl. kihordási képtelensége van az anyának?
2014. máj. 12. 10:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia! Annyiból volt jó, hogy kiderült semmi bajunk! Páromnak is megcsinálták. Néznem pár betegséget, kromoszóma számot stb, de ezt a kihordásos dolgot nem tudom.:(
2014. máj. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Félek, hogy megint egy felesleges vizsgálat. Már van sok papírom, trombophiliám van, pajzsmirigy alulműködésem. Utóbbi szépen be van állítva, de az előbbi okozhatta a részleges lepényleválást, és az orvosért nem tenném tűzbe a kezem. Még nem jött a szövettan, doki szerint akkor lehet menni, ha az megvan.

Neked sikerült terhesség utána, segített valamit a vizsgálat?

2014. máj. 12. 12:06
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem 2009 és 2010-ben volt missedem, mindkét terhességem a 10. Hétig tartott, azóta viszont nem sikerül! Mi júniusban a kaáliban kezdünk, nem várok tovább, első baba lenne, plusz már 35 leszek lassan! Jah, nekem meg a prolaktinommal van baj de gyógyival szupi az is, egyebekben semmi bajom.
2014. máj. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Én is már 32 vagyok. A 8 hetes után 6 évet vártam, mire megfogant a másik baba, és közben el is váltam a volt férjemtől.

Gynús, hogy nálam van a bibi...

2014. máj. 12. 12:55
 5/11 anonim ***** válasza:
Én még voltam immunológián, cukrterhelés stb. Sztem érdemes elmenned a genetikára!:)
2014. máj. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Clexant vagy fraxiparint nem kellett szúrnod terhesség alatt?
2014. máj. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

0.4-es Clexane ment a 7. hét elejéig, és most is megy a császár után.

Cukrom rendben van, nincs magas vérnyomás. Immunológia is pipa.

2014. máj. 12. 15:18
 8/11 A kérdező kommentje:
7. hét elejétől. Bocs.
2014. máj. 12. 15:22
 9/11 A kérdező kommentje:

Még egy dolog nagyon érdekel... Genetikán találhatnak olyan eltérést, ami alapján nem lehet soha egészséges babád? Gondolom igen.

Még a kihordási képtelenség irányába mozdulnék el szívem szerint a genetika után.

2014. máj. 12. 15:24
 10/11 anonim ***** válasza:
Mindenképp csinàltasd meg, csak ajánlom!
2014. máj. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!