Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Johnsons baby (rozsaszin)...

Johnsons baby (rozsaszin) testapoloval kenhetem a pocakom?

Figyelt kérdés
Azert kerdezem mert azt vettem most magamnak ra,gondoltam mivelhogy baba testapolo nem lehet benne karos anyag.De baratnom szerint nem lehet akarmilyen testapolot hasznalni ilyenkor,es hogy ez tele van koolaj szarmazekokkal.Azota meg nem mertem hasznalni,lehet ez valami karos hatassal a babara?Mert ha van ra esely akkor inkabb veszek masikat.

2014. máj. 13. 14:06
 1/10 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne?

Sokan szidják most az összetevői miatt, de kérdezem én, hogy vajon tudják-e, hogy a többiben milyen összetevők vannak?

2014. máj. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egyébként én az Avonos Fergie testápolóval kenem a hasam.
2014. máj. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Kend ha akarod. Egyébként tele van káros anyaggal. A babákra meg pláne nem kenném rá. Egyébként mindegyikről meg lehet tudni, hogy mi káros és nem káros anyag van benne, mert minden kozmetikumon van INCI lista ami az összetevőket tartalmazza.
2014. máj. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nyilván én vagyok a rossz/felelőtlen/sz*r alak, de szerintem bármilyen testápolót használhatsz. Bőrön keresztül semmilyen esetben sem szívódik fel annyi káros anyag, hogy ártson a babának.
2014. máj. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Attól még hogy le lettem pontozva 100%osan igaz amit írtam. Ettől függetlenül mindenki azt ken magára és később a gyerekére amit akar, maximum majd kínlódik nem keveset a kiütésektől, ekcémától és hasonlóktól. Ez a ti döntésetek!
2014. máj. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a johnsons az egyik legjobb .en dove-al kenem imadom amugy is szaraz a borom nagyon.eez meg , hogy karos.szeretem az okosokat.levego is tele karos anyaggal megis szivod
2014. máj. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2014. máj. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez annó nekem is nagy fejtörést okozott, hogy mivel kenjem, hogy ne viszkessen és ne repedjen szét lehetőség szerint a bőröm.A természetes alapnyagú, saját magam által elkészített krèm mellett döntöttem.Volt egy recept amit egy oldalon találtam és asszerint készítettem el.A nevem az volt hogy narancsos pocak krém.Nem találom a receptet.Isteni illata volt és kellemes volt, a bőröm sem repedt meg.Kb ezek voltak benne: 20ml kakaó vaj,15 csepp narancsolaj, egy kis kanálnyi shea vaj de ezzel óvatosan mert sok A vitamint tartalmaz! És jojóba olaj illetve mandulaolaj kellett bele.A tartósítására ha nagyobb adagot készítesz, a patikában kell venni E vitamin lágy kapszulát és az kell belecsepegtetni 5-6 dbt.Próbálok keresni receptet Neked.
2014. máj. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

[link]

Nem ez volt de az elkészítést így kell csinálni.

2014. máj. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem írni , hogy természetesen minden hozzávalót a természetes alapanyagok boltjából vettem, a narancs olajat is, nem a 100 forintosból.Ez fontos mert ilyen helyeken olcsó de nem eredeti, főleg nem erre a célra.
2014. máj. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!