Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Néhány napja fémes szájíz,...

Néhány napja fémes szájíz, rossz gyomor. Okozhatja terhesség?

Figyelt kérdés

A másnapossághoz tudnám hasonlítani az gyomromban az érzést. 6 hete voltam együtt a barátommal, és sajnos csak megszakítással "védekeztünk". (Tudom, hogy most mindenki azzal fog jönni, hogy előre kellett volna gondolkodni, stb. Tudom én is, de ez sajnos így történt...)

Csináltam már terhességi tesztet, ami negatív lett. Ennek ellenére mégis stresszes vagyok. Vélemények?



2014. máj. 15. 17:09
 1/7 anonim ***** válasza:
A mensid kimaradt? Utána a teszt negatív? Mikor teszteltél? Ha a mensi után és negatív volt, akkor nem vagy terhes.
2014. máj. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hormonzavarom van (1 éve járom az orvosokat, hogy végre legyen valami eredmény), de megjött az együttlét után. A tesztet utána csináltam.
2014. máj. 15. 17:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Mennyivel a szex után csináltad a tesztet?
2014. máj. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
4 héttel utána.
2014. máj. 15. 17:34
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem lehetsz terhes

..teszt mutatná már Ennyi idő után..viszont a tünetek terhestünetek!

2014. máj. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor viszont nem értem... Ismételjem meg a tesztet esetleg?
2014. máj. 15. 19:17
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia! Pont ugyan így vagyok én is. Nekem ugyan megjött május 5-én, de előtte pár napig görcsölgettem, ami azelőtt nem volt jellemző.

Most rossz a gyomrom (hányingere van, nem beképzelt) és ugyanaz a fémes íz van a számban mint mikor babát vártam.

Tegnap még hőemelkedésem és végtagfájdalmam is volt. vettem is be rubophent. Szerintem vírus lehet. Most valami hasmenős, gyomorfájós, hányós vírus terjed az oviban is.

2014. máj. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!