Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miert nem szabad cipelni...

Miert nem szabad cipelni terhesen? En sokat szoktam cipelni mikor megyek a boltba a ferjem dolgozik mindig ugy sikerul hogy sokat vasarolok egyszerre es nehez. Az nagyon art a babanak?

Figyelt kérdés
felek nehogy artsak vele.32 hetes terhes vagyok.
2008. júl. 28. 21:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A terhesség elején azért nem jó, mert vetélést okozhat. A vége felé már elég erős a baba, nem lesz baja, bár előfordulhat, hogy hamarabb jön a kelleténél.
2008. júl. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az elején azért mondják, mert elvetélhetsz, később pedig vérezhetsz, vagy megindulhat a szülés. A pontos okát nem tudom, de tény, hogy mióta kiderült hogy terhes vagyok, a közelebbi és távolabbi környezetem is mindent kivesz a kezemből, ami néha már igen idegesítő... Szerintem érzed hogy mi az amit kényelmesen elbírsz, de arra figyelj hogy nehogy megemeld magad.
2008. júl. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
koszi szepen sokat segitettetek. velem is igy van pl a ferjem es a csaladom nagyon merges ha latjak menyi mindent viszek egyszerre de amugy nem erzem ojan neheznek. jo baba varast!!!!
2008. júl. 28. 22:25
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha sokat cipelsz (néjha nekem is kell), próbálj meg karból emelni, ne használd a hasizmodat. Úgy nem olyan vészes szerintem.

29 hetes kismami

2008. júl. 29. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Leválhat a méhlepény, vagy "csak" egyszerűen megnyúlhat a gátad, aranyered lesz.
2008. júl. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Okozhatja a méhszáj kinyílását. De persze azért nem vattacukorból vagyunk. A nehéz dolgokat hagyd a párodra, vigyázz magadra. Ha olyan gond van a doki úgy is szól, hogy pihenni kell.
2008. júl. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
koszike most egy kicsit megijettem amit irtatok hat megprobalok nem cipelni.. boldog baba varast
2008. júl. 29. 13:41
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is szoktam cipelni bármennyire is nem akarok általában nekem is egyedül kell vásárolnom mert estig dolgozik a párom!
2013. jan. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!