Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagy dolog után ( wc ) miért,...

Nagy dolog után ( wc ) miért, van pár csepp rózsaszín folyás?

Figyelt kérdés
Nem is erölködök wc-n mindíg várok, hogy ne kelljen erölködni. Tegnap a védőnőm azt mondta valószínüleg gyengék a méhszáj szalagok és ezért. Adott rá magnéziumot, hogy azt szedjem.

2014. máj. 16. 16:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálam is volt ilyen az elején. Nekem amiatt volt mert előző hasi műtétem után összenövéseim lettek (méh, méhszáj, hüvely, végbél). Hematómám volt és a székelésnél mindig távozott egy adag a hematómából is.
2014. máj. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 gömbicica ***** válasza:
100%

szerintem rózsaszin folyás nem normális.

Ha pisilni mész akkor is tapasztalod, vagy csak székelés után?

gyenge méhszáj szalag. ?????

méhtartó szalagok vannak, de méhszájszalag?

bár lehet hogy én vagyok tudatlan(

2014. máj. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, de nekem Duphastont is kellett szednem. Szerintem nem normális jelenség, inkább az orvossal beszéld meg, mert lehet, hogy neked is kell progeszteron pótlás.
2014. máj. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen (mindkét terhességemnél), azonnal mentem a dokihoz, és mindkétszer kaptam Utrogestant.
2014. máj. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Csak székelés után van!

Bocsánat elirtam..csak megijedtem.

2014. máj. 16. 18:47
 6/6 A kérdező kommentje:

Közben voltam uh-n, meg sürgösségi vérvételen.


Minden rendben van. Mióta szedem a magnéziumot tünetmentes vagyok. :)

2014. máj. 20. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!