Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5+4 hetesen halványabb a...

5+4 hetesen halványabb a terhességi teszt mint betöltött 4. hét előtt?

Figyelt kérdés

Már 24. nap erős pozit teszteltem és 4 hetesen digitális teszt is azt mutatta, hogy több, mint 5 hetes vagyok, ami lehetetlen, de ebből ítélve arra gondoltam, hogy magas a hcg a szervezetemben. Hányingerem volt már betöltött 4. hét előtt, ezért is csináltam olyan korán tesztet. De most pár napja múlnak, sőt, tegnap és tegnap előtt már alig voltak tüneteim, tegnap nem is volt.

Volt már két vetélésem, elhaltak a babák, de a szervezetem nem lökte ki azonnal őket. Első alkalommal barnáztam hetekig, második alkalommal csak egy mákszemnyi pötty volt meg derékfájás. Most is volt derékfájás, meg néha-néha végbélfájdalom. Sajnos dokihoz csak holnap megyek, de csak házi orvoshoz, megpróbálok kérni tőle uh időpontot, de nehéz lesz, mert Angliában élek, itt csak 12 hetesen van uh, vagy ha hamarabb, akkor nyomós okkal. Remélem a két korai vetélésem elég indok lesz. Nagyon félek.

Előző vetélésemkor ikrekkel voltam terhes és hasonló időben (25. nap) mutatta ki erősen a pozit a teszt, de akkor nem halványodott a teszt. Akkor 6 és 7 hetesen haltak el, de csak 8+3-hetesen vettük észre az uh-on (magán)és csak rá egy hétre kezdődött meg a vetélés, de csak az egyik babát lökte ki a szervezet, kicsit több, mint 2 hét múlva 11+6 hetesen sürgösségi kaparásom volt, mert majdnem elvéreztem. És csak akkor kezdett el 1-2 hétre rá halványodni a teszt.

Ezzel a terhességgel 4 tesztet csináltam, egyet 24. napon, következőt 27. napon, digitálisan 28. napon, meg ma. És a 3 nem digitális az egy féle.

Szerintetek esélyes, hogy elhalt a terhesség?

Volt már valakinek olyan, hogy halványult a teszt és mégsem volt semmi gond?


2014. máj. 19. 09:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Tudom,hogy nagyon félsz a negatív esetek miatt,de szerintem ne tesztelj már,inkább próbálj meg hamarabb eljutni orvoshoz. Lehet,hogy azért amit leírtál,fogadni fognak hamarabb. Én 6 hetes vagyok,és velem is szórakoztak a tesztek,sőt volt,ami negatív lett pedig az vagyok megállapította az orvosom is ultrahanggal. Megkért,hogy ne teszteljek többet,mert ott van a baba,és felesleges,csak idegesíteném magam,mert nem mindig ad valós eredményt véleménye szerint.

Drukkolok nagyon Neked! :)

2014. máj. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Próbálj arra gondolni h minden rendben!!!

tudom mit érzel most. Nekem is 2 vetélésem volt már,most ismét kisbabát várok,5 hetes vagyok.

Nekem a tesztjeim egyre erösebbek,viszont a tünetek jönnek-mennek. vmikor annyira fáj a mellem h alig lehet hozzáérni most meg semmi...és én is külföldön élek ahol nem veszik túl komolyan a terhesgondozást...

Nagyon izgulok de bizakodom h minden rendben lesz!!

Menj be a kórházba h nézzenek meg, remélehetöleg 2 vetélés után jobban foglalkoznak veled!

Drukkolok!!!

2014. máj. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a bíztatást! Lehet már csak "üldözési mániám" van.
2014. máj. 19. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!