Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg csak mózeskosaras...

Tényleg csak mózeskosaras babakocsit jó venni az újszülöttnek?

Figyelt kérdés
MI kinéztünk egy kocsit,de nincs mózeskosara,csak hordozója.Egy másik boltban mondták hogy az újszülötett nem igazán lehet ebben sétáltatni.Esteleg tudnátok segiteni?Első babánk igy nincs tapasztalat.Ez a kocsi amit szeretnénk.Köszönöm [link]
2009. dec. 29. 08:44
 1/7 anonim ***** válasza:

újszülöttet csak vízszintes "ülés" résszel lehet sétáltatni. Vízszintesben kell lennie a hátának, egyébként károsodhat a gerince.

Amit kinéztél nem lesz jó:

"jellemző(ülőrész): 150° alá, nem vízszintesig dönthető,"

2009. dec. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%
Szia, ha a babádnak jót akarsz, mózeskosarasat vegyél, legalább 3 hónapos koráig az való neki, mi 5 hónapos koráig sétáltattuk benne és nagyon jókat aludt, sőt az autóban is. A hordozót a védőnőm csak 4 hós korától ajánlotta, korábban megterheli a gerincét és kényelmetlen is neki. Vehetsz olyan kocsit is aminek a sportrésze teljesen dönthető, az is jó.
2009. dec. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

hello

az előttem szóloknak igaza van, a legkissebbeknek még a mózes az ideális, nekem is pár hetes a kislányom, mi ezt a típust választottuk:

[link]

bár nem brendonos, de nagyon jó, titti triton babakocsi :)

2009. dec. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekünk nem volt, vagyis van mózeskosár a babakocsihoz, de egyszer sem használtuk. Ha teljesen dönthető a kocsi akkor nem szükséges, bár azon az 1-2ezer forinton már nem múlik. A babahordozó pedig szükséges, ha autóban akarod vinni. Enélkül megbüntetnek. Nekik ez a gyerekülés, szóval ha sokat mentek akkor szerezz be azt is. SOk olyan kocsit lehet kapni ahol van hozzá mózeskosár is és hordozó is.
2009. dec. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk nem volt külön mózes kosár a babakocsinkhoz, de olyan ami teljesen dönthető, így vízszintesben feküdt benne a lányom. Én nem venném meg ezt a kocsit amit belinkeltél, nem kell feltétlenül legyen hozzá mózes de mint mondtam vízszintesig fektethető legyen.

2009. dec. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,akkor ez a kocsi kilőve.Végül is van még időnk nézegetni,de akkor inkább a mózeskosarast válaszzuk,mivel panelben lakunk,sokat kell majd sétálgatni.Boldog babavárást kivánok mindenkinek!
2009. dec. 29. 14:43
 7/7 anonim ***** válasza:
Ehhez a típushoz /ha nagyon tetszik/ lehet venni mózest. Most legutóbb a kikában láttam egyben a szettet (nem ott a legolcsóbb, de ott tutira van 3 db-os). Meg azt hiszem a brendon is forgalmazza és ott is van mózese. Nézegesd meg őket, és utána keresd meg hol a legolcsóbb.
2009. dec. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!