Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vérzés a 28. héten? Mi történik?

Vérzés a 28. héten? Mi történik?

Figyelt kérdés

Eddig próblémamentes terhességem volt. Az elöbb voltam a mosdóban és a papíron egy 20 forint nagyságú vércsepp volt. Meg a kagylóban is egy. Piros vér, nem barna. A baba mozog, nem görcsölök. Amúgy nem vérzek ennyi volt.

Felhívtam a dokimat azt mondta, ha nem vérzek és nem görcsölök akkor nincs gond, egyem a magnéziumot.

Volt már valaki hasonló cipőben? Mi történhetett? Nem születik meg elöbb úgye?


2009. dec. 29. 12:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
azt írtad, hogy az orvos azt mondta, hogy ha nem vérzel akkor nincs gond, de te vérzel. még ha csak pecsét mennyiségű is. én nem hagynám annyiba: vagy hívd fel mégegyszer vagy egy másik dokit vagy ambulancia. ez nem játék. elvileg egy csepp vérzés sem megengedett terhesség alatt. azonnal ágynyugalom, semmi házimunka. és menj el a dokihoz!!!
2009. dec. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia!én nem akarlak téged ilyesztgetni,de szerintem menj be a kórházba és vizsgáltasd meg magad.Én a 30-ik héten jártam igy,hogy véres folt volt a fehérneműmben,bementem a kórházba és közölték velem,hogy ki vagyok 1 újnyira nyilva és bentfogtak 2 hétre,visszatartáson volta,ugyanis beindult a szülés.Szerencsére még időben mentem be és sikerült a visszatartás,sőt annyira jól,hogy dec.13-ra voltam kiirva és 15-én inditani kellett a szülést.Vigyázz magadra és nézesd meg magad,nehogy igy járj ,mint én. 2 hetes baba anyukája
2009. dec. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is bemennék a helyedbe az ügyeletre!!!!Jelenleg én is 28hetes terhes vagyok biztos vagyok benne hogy felhívnám én is a dokimat de bármit is mondana akkor is bemennék!!!!!!!!!!!!Szorítok.
2009. dec. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia mizus veletek????
2009. dec. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi az aggodást, minden rendben velem. Magnerotot kellett bevettem 2-t. Ugyhogy tegnap 4-et vettem be. Azt mondta fél órán belül megszünteti minden panaszomat, ha nem akkor menjek be az ügyeletre. (ő nincs most itthon)

Bevettem és tényleg kb. 20 perc alatt megszünt minden bajom. Azt mondta pihenjek mostanában többet, ne erőltessem magam, és kerüljük a házas életet. Jövőhéten megyek hozzá.

Egyébként van a családban egy szülésznő ő mondta, hogy valószínüleg nyomta a baba a méhszájat, ez okozta a tünetemet. Azért kellett feküdni is, hogy elmozduljon a baba. Ismerősőket kérdezgetve többnél is előfordult ugyanez, és mindenhol magnéziumot adtak rá.

Szóval most teljesen jól vagyok. Kímélem magam. Köszönöm, a tanácsot, meg, hogy gondoltatok rám.

2009. dec. 30. 15:44
 6/6 anonim ***** válasza:

első vagyok, nagyon örülök, hogy rendben vagytok, izgultam értetek.

most akkor tényleg pihenj sokat!

boldog újévet!

2010. jan. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!