Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyakori szédülés, szapora...

Anya.mano333 kérdése:

Gyakori szédülés, szapora szívverés második terhességnél. Tapasztaltatok hasonlót?

Figyelt kérdés
14 hetes kismama vagyok, második babámat várom. Van már egy 14 hónapos kislányom. Mikor vele voltam terhes, semmi problémám, kellemetlenségem nem volt. A mostani baba úgy tűnik fiú lesz. Az elején is volt pár émelygősebb hetem, már ez is eltért az eddig tapasztaltaktól. Ez mára szerencsére elmúlt. Viszont a mai napig begyorsul időnként a pulzusom, szédülök. Ez elég kellemetlen. A múltkor olyan rosszul lettem a Sparban, hogy a biztonsági őrök kísértek ki a kocsiig. Aztán egy negyed óra alatt elmúlt. Addig ott ücsörögtem. Valószínűleg a kinti meleg is közre játszik. Ilyenkor gyakrabban előfordul. Mi lesz velem így egész nyáron. A vérnyomáson is folyton alacsony. Max. 115.
2014. máj. 20. 13:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez vagyok én, és szintén a sparban történt, csak én egyedül menekültem :):


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..



nálam is fiús terhesség volt. eleve alacsony vérnyomás és egy ehhez a terhesség során társuló frontérzékenység volt a ludas. uazok voltak a tüneteim, mint neked. a dokim azt mondta, mérjem a vérnyomásom és a napi 1 kávét emeljem kettőre, ha túl alacsony. volt még pár hasonló rosszullét a kérdés feltevése után is, de akkor már nem ijesztett annyira, mert tudtam, h nincs nagy baj. akárhol ér is utol, menekülj az árnyékba és ülj le.

2014. máj. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod, megnyugtató, hogy ez nem egyedi eset. Kávézni én egyáltalán nem kávézom, mert alap esetben (baba nélkül) hajlamos vagyok a magas vérnyomàsra. Plusz őrülten frontérzékeny. Ez az első gyerkőccel teljesen elmúlt. Míg a pocakban volt, egyetlen egyszer sem fájt a fejem. Persze rögtön szülés után 3 napig folyamatosan...:))

Viszont ezzel a babával folyamatosan nagyon alacsony a vérnyomásom és rengeteget fáj a fejem...

Jó volt ez a múlt heti hidegfront is....:))

Tényleg minden terhesség más.

2014. máj. 20. 14:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Kisfiús vagyok, nekem a 13. héten jött elő a szívdobogás érzése. Sőt úgy éreztem, hogy gyorsan ver, aztán kihagy, elájulok - nem ájulok... Esti ügyelet, EKG - minden rendben, Magne B6-ot "írtak" fel.
2014. máj. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!