Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ez baj, hogy...

Szerintetek ez baj, hogy halványabb lett a tesztem?

Figyelt kérdés
A legfelső a legrégebbi, és a legalsó a ma esti. nagyon félek, mert láthatóan halványodik. És az orvos is csak 11mm-es nyálkahártyát látott. Szerintetek ez nagyon nagy baj???!

2014. máj. 20. 21:29
 1/9 A kérdező kommentje:
2014. máj. 20. 21:30
 2/9 anonim ***** válasza:
Részletek? Hányadik nap? Hány hetes napos voltál mikor a doki 11mm-es nyálkahártyát látott?? Nem akarlak sem bíztatni, sem elkeseríteni. Lehet ez is, az is... Lehet nem ugyanolyan koncentrált a vizelet, de lehet valami elindult, de nem lett volna egészséges, és távozni fog. :( mikor lesz doki legközelebb? Drukkolok neked!
2014. máj. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
május 5-én kellett volna megjönnie, tegnap voltam orvosnál. de azt mondta,hogy szerinte akkor sokkal kisebb a terhesség. viszont ezt most esti vizeletből csináltam, de ami a legerősebb lett az is délutáni volt.
2014. máj. 20. 21:34
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom :/ Mikor volt az első pozi?
2014. máj. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
fuhh... múlthét pénteken csináltam az elsőt. és erősödött is szépen. de most ez az utolsó kettő...
2014. máj. 20. 21:37
 6/9 anonim ***** válasza:
Hátha később fogant! Mert ha időben, akkor már látnia kellett volna petezsákot legalább a dokinak. Reggel tesztelj még egyet! Szerintem akkor lehet látni, ha több teszt halványodik. A középső nem igazán halványabb csak az alsó. Mikor hivott vissza a doki?
2014. máj. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
jövőhét hétfőre. mert el kell mennem hcg vizsgálatra, ekg-ra meg vércsoport rh+ ellenanyag vizsgálatra.
2014. máj. 20. 21:44
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor csinálj még pár tesztet addig . Már ha van otthon, stb. Hátha megnyugtat!! Drukkolok nagyon, majd írd meg! Reméljük semmi gond!
2014. máj. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a drukkot. holnap megcsinálok még egyet.
2014. máj. 20. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!