Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Többedik terhesség túl nagy has?

Többedik terhesség túl nagy has?

Figyelt kérdés
Volt más is így? Harmadik baba, 24. hét de már most akkora a hasam mint a másik kettővel 30. hét fölött, alig bírok a gyerekekkel lemenni a játszóra, egész nap fáj a derekam, úgy érzem szétdurran a hasam, enni is alig tudok, mert azonnal feszül, járni már csak kacsázva tudok és még vissza van 3 hónap, a java csak ezután jön, miért nőtt ekkorára? Nem híztam csak 3 kilót... :(
2014. máj. 21. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is 23-24hetes vagyok szintén 3-ik babával.Nekem meglehetősen kicsi a hasam ennek ellenére.És sajnos tőbbet hiztam mint 3kg.Szerintem ez alkati kérdés lehet.
2014. máj. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
igen, hamarabb tágulsz a többedik terhességnél.
2014. máj. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Elméletileg a szalagok meg az izom is veszít a rugalmasságából- és hamarabb kinyúlik a többedik babánál, ettől lehet hogy sokkal előbb látszódik, hogy kismama vagy, vagy hogy nagyobb a pocakod. Nekem is 3gyermekem van, nekem az elsővel volt óriás hasam, a másodikkal szerintem nagyon kicsi, a harmadikkal meg olyan pont jó- azaz kényelmes, de nem volt nagy vele sem. Az első született a legnagyobb súllyal- a második a legkisebbel, a harmadik pedig pont jó méret volt! :)) Bár állítólag eközött végképp nincs összefüggés, ez lehet csak egyedi eset. :))

Nekem az elsővel kicsit több magzatvizem is volt- ott az is rátett a hasméretre egy lapáttal. :)

Jó egészséget és könnyű pocakos időszakot kivánok!!

2014. máj. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem a második terhességem volt ilyen. én arra fogtam, hogy kis idő telt el az előző szülés óta és nem álltak vissza a dolgok. már az elejétől sem volt egyszerű, de az utolsó hónap tényleg terhes volt (még az ünnepek is rátettek, karácsonyi baba).

végig soknak mérték a magzatvizet, bár utólag kiderült, hogy nem volt igaz.

2014. máj. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze! Hat gyermekem van, mindegyik terhességnél egyre hamarabb nőtt a hasam. Ez teljesen normális! Lazábbak a szalagok, hasizmok, stb.
2014. máj. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!