Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Igaz az, hogy ha a pocakodban...

Igaz az, hogy ha a pocakodban sokat mozog a baba (keveset alszik), akkor amikor megszületik, akkor is ilyen aktív lesz?

Figyelt kérdés
2007. okt. 16. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem igaz, nem hiszem, hogy megváltozna a természete. Mondjuk még nem tudom, nekem még két hét vissza van, de most nagyon mozgékony, szerintem ez így is marad.
2007. okt. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Teljes mértékben igaz, legalábbis az én fiam alátámasztja ezt az állítást.

Alig "bírtam vele" míg a pocimban volt, és azóta itt kint sem különb a helyzet:))

2007. okt. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
szia! Szerintem is igaz. Nekem mind két gyerkőcöm sokat ficánkolt és most sem különb a helyzet velük, pedig már 12 és 14 évesek. Sok türelmet a babához!!!
2007. okt. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem mindkét babám nagyon aktív volt a pocakomban.kint pedig egyikük örökmozgó másikuk kicsit nyugodtabb és többet alszik.1és fél év van köztük.
2007. nov. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!