Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki sokat hízott a terhessége...

Aki sokat hízott a terhessége alatt utána sikerült leadni a kilókat szülés után?

Figyelt kérdés

Hány kilóról indultatok,mennyit híztatok?sikerült utána lefogyni?

2.babámat várom,35hetes vagyok és bár diétáztam úgy 30.hétig mégis mostra már +20kilónál tartok.A héten kezdtem el vizesedni is.De egyre jobban bálnának érzem magam,most is híztam 3hét alatt több mint 3kilót,pedig nem is zabálok.sőt.odafigyelek a szénhidrátra és a cukorra.de akkor miért hízok mégis?és mi lesz így a végéig?

Az első terhességem 35.hetesen toxémia miatt császárral zárult és akkor is sokat híztam.kb 23kilót,pedig akkor ettem mindent.

Kétségbe vagyok esve..mi lesz velem??


2014. máj. 24. 15:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Én 53 ról indultam és úgy kb 70-el mentem szülni, pedig nagyon odafigyeltem mit eszek,tornáztam, úsztam, mégis kb 17 kg feljött. Kórházból 64 kg-al jöttem haza, és kb fél év alatt lement szépen a többi. Ne izgulj, azért figyeld mit eszel. Boldog babavárást!
2014. máj. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én 44 kilóval estem teherbe, és kb. 70 kilósan mentem szülni (habár nem látszódtam annyinak és nem is éreztem annyinak magam). Pedig én a 23. héttől terhességi cukor miatt diétáztam is nagyon szigorúsan! Szülés után 60 kg lettem. 7 hónapos a fiam, most olyan 62 kg körül lehetek, de két hete elkezdtem dolgozni, most talán sikerül lefogynom 55 kg-ig.
2014. máj. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Első terhességemet 74 kg-mal kezdtem és kereken 100 kg voltam, amikor szültem. Az 26 kg plusz. De nem egészen egy év alatt vékonyabbra fogytam, mint terhességem előtt voltam. Boldog babavárást! :)
2014. máj. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55-el kezdtem 83-al szültem.Nekem viszonylag könnyen sikerült leadni,azért egy kis sport meg diéta kellett.Biztos jó a genetikám,mert nem látszik rajtam hogy szültem,vagy sokat híztam,de ha még egyszer terhes lennék,nagyon odafigyelnék,hogy ne hízzak sokat.Egészségügyi problémám nem volt,tökéletes terhességem volt.
2014. máj. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sikerült 35 kilót hiznom a kilenc honap alatt, fel ev sem telt el de mar lement 25 kilo, pedig fogyókúra kizárva, igeny szerint szoptatom a babám, csak anyatejes.
2014. máj. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70ről indultam 100 lett a vége. Nagyon vizesedtem is, meg az elején sok hormon tabit kellett szednem attól meg csak rakódott a zsírpàrna rám. Most szülès utàm 3és fél hónappal 84-85 kg vagyok... remélem lemegy hamar a többi is.
2014. máj. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
18 híztam, 10 kg mínusszal jöttem már ki a kórházból! Nekem sok volt a víz! Most a másodiknál még csak 8-at híztam. 39. hétben járok!
2014. máj. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!