Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A szex az a fizikai érintkezés...

A szex az a fizikai érintkezés miatt tilos? Vagy az orgazmus miatt? Maszturbálni lehet csak szexelni nem? Vagy egyiket se? Nektek mit mondtak?

Figyelt kérdés
Utrot hasznaltam haematoma miatt. Most már 14hetes vagyok. Utro nem kell, panaszom sincs. Csak a dokit elfelejtettem megkérdezni, hogy miert volt tilos a szex.
2014. máj. 26. 10:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem utrot kell használni hüvelyileg, ezért tilos a szex. De egyébként sok orvos nem ajánlja a szexet a problémamentes kismamáknak se a 12. hétig, mert az orgazmus okozta méhösszehúzódások görcsöket, keményedéseket okozhatnak. Szóval az orgazmus kerülendő és persze nem a várandósság idején kell vadulni. De ha már 14 hetes vagy és nincs panaszod, akkor próbáljátok meg!
2014. máj. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!