Segitenetek? ( kep)

Figyelt kérdés
Ezt a kepet kaptam 5 es fel hetesen mivel külföldön élünk az orvos eleg sok szakszavat használ ! Nem ertunk mindent :( leírnatok nekem Letszives hogy ez a kep mit is ábrázol? Koszonom szépen ;). [link]
2014. máj. 30. 14:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mik vannak rajta, de nekem így nézett ki a hat hetes terhességem. Kép alapján minden rendben van vele.
2014. máj. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Petezsák, benne a szikhólyag.
2014. máj. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Koszonom lányok :) szóval ez nar tuti baba ugye?
2014. máj. 30. 15:03
 4/9 anonim ***** válasza:
én mikor terhes lettem egy vonal vagy pötty volt benne ami a baba. De valószínű hogy terhes csak valószínű nagyon korán mentél és ilyenkor még ennyit látni.
2014. máj. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen , tuti terhesség... Szikhólyag és petezsák látszódik... Tökéletes a terhességi kornak!!!
2014. máj. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja és az is látszódik hogy a szikhólyag szép , szabályos...nekem 6 hetesen 3 mm volt az embrió benne, egy pár nap és a tiédben is látszódi fog uh-n is... Ilyenkor naponta kb 1 mm-t nő az embrió ..Gratulálok!!
2014. máj. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Koszonom lányok :) ez most nagyon jól esett :) teljesen meg is nyugodtam:) jovoheten szedán megyünk megint ultrahangra :) puszi nektek :)
2014. máj. 30. 17:15
 8/9 anonim ***** válasza:
akkor már szívhangot is hallotok majd :)) írj majd utána ! :)
2014. máj. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mindenféle képen irni fogok :)) nagy a boldogság :) puszi nektek es boldog babavarast kívánok :)
2014. máj. 30. 17:57

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!