Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rosszul vagyok, de nem is...

Rosszul vagyok, de nem is kicsit, mitől lehet? (több lent)

Figyelt kérdés

A probléma az, hogy a mostani babámmal, nagyon émelygek és iszonyatos gyomorgörcsök jönnek rám. Bármit megeszek attól olyan hányingerem lesz ami már tényleg az elviselhetetlen kategória :(

Nagyon fáradt vagyok, mindentől rosszul vagyok és annyira gyenge, hogy a 3 évesemet iszonyat nehezen látom el, a séta pedig borzalom. Sokszor kerülök ájulás közeli állapotba. Egy valamit vettem észre, hogy egy két kocka csoki egészen jól helyre rak, de egész nap nem zabálhatok csak csokit.... Van ötletetek, hogy mitől lehet?



2014. jún. 1. 10:58
 1/5 anonim ***** válasza:
A terhességtől van, én is így vagyok csak nekem az első baba. Igyál sok vizet, nekem ez segített mindig. Próbálj meg pihenni vegyél egy jó fürdőt. Más ötletem nincs. Ez az élet velejárója. Pár hét és megszűnik :) am hány hetes vagy?
2014. jún. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

8+2 vagyok ma. Próbáltam már mindent, de tényleg csak a csoki segített. Speciel arra gondoltam, hogy alacsony lehet a cukor szintem. (első babával is az volt, terheléses alatt is)

Jövő héten megyek vérvételre, abból azért sok ki fog derülni.

2014. jún. 1. 11:51
 3/5 Margit84 ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Én 8+6 hetes vagyok ma, és kb 2 hete a kaja gondolatától is rosszul vagyok de mellette egyfolytában éhes... MagneB6-ot elhagytam nem szedem egyenlőre be azóta nincsen durva farkaséhségem egyfolytában. Kb 5-6 éve nem ettem meg a banánt (soha nem is szerettem nagyon, és ha ettem akkor is csak a zöldet mert az nem édes). Most kb az az egyetlen amitől nem fáj a gyomrom, és nem akarom egyből kihányni. Ezenkívül a fagyi és a húsleves ami jól esik, de főtt krumpli almakompóttal próbálkozok még mindig, hogy azért mást is egyek. Ma speciel a férjemmel fahéjas csigát hozattam, mert azt éreztem, hogy most jó lesz nekem. Amint megérkezett egyből kettőt meg is ettem... hormonok dolgoznak, mindenkinek más ami beválik, és jó. Kitartást, csak el múlik már hamarosan :)

2014. jún. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor majdnem egyidősek vagyunk :) tudom mit érzel én is szenvedek, de a piciért mindent. Én se merek enni csak keveset... pedig úgy ennék már egy jót, azzal a tudattal,h nem jön ki. Amúgy lehet, h alacsony a cukrod, de lehet, h csak sima terhességi rosszullét. Én alig várom,h 12 hetes legyek és elmúljon. Kitartást
2014. jún. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Remélem, hogy elmúlik, mert a lányommal végig hánytam, de állítom, már az is jobb lenne mint a mostani állapot. A boltig, 400 méterre nem tudok elsétálni szédülés nélkül. Amikor alszom kicsit jobb, de inkább nem említem a felkelés utáni 20 percet....

Mondogatják, hogy tuti azért mert fiú/lány, de nem hiszek benne. Szerintem simán a hormonszintektől stb függ. :)

2014. jún. 1. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!