Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A kevés étkezés okozhatja a...

A kevés étkezés okozhatja a baba kevés súlyát?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm terhes,és alig eszik egy nap,a baba súlya meg elég alacsony ez miatt is lehet?33 hetes azt hiszem.
2014. jún. 1. 12:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet igen!! Nálam most forditva van holnap leszek 30 hetes és 2 héttel előrébb van a súlya és kiderűlt rossz a cukrom ógy nekem diétáznom kell. kevesebb szénhidrátott kell bevinnen.Azt mondta a doki beáll majd a súlya ha a diétát betartom

Szóval ezalapján lehet hogy azert alacsony a súlya.

2014. jún. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt szokták mondani,hogy a baba elszívja amire szüksége van. Én ettem rendesen egyik babám majdnem 4 kilóval született, a másik két és fél kilóval...
2014. jún. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ha extrém keveset eszik, akkor lehet ettől. De amúgy nem kell kettő helyett enni várandósan, és vannak, akik a cukor miatt diétázni kényszerülnek,mégis normális súlyú babákat szülnek. Én ettem rendesen, amit megkívántam, édességet is,éjjel is, és csak 9 kilót híztam, a baba 2950 g volt. A ma szokásos 4 kilós babák mellett elég picike volt :-)
2014. jún. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem valoszinu (csak extrem alultaplaltsag okoz gondot a magzatnal, akkor sem alacsony sulyt).


Mindentol rosszul voltam varandosan, szinte semmit nem ettem, 4100 grammos lett a babank.



Az ultrahangos sulybecsles egyebkent 500 grammot is tevedhet.

2014. jún. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem! Én 6 hetes terhesen kerültem kórházba mert nagyon sokat hánytam,semmi nem maradt bennem,még a víz sem,és a doki azt mondta,hogy a terhesség alatt sokkal többet árt az ha a kismama nem fogyaszt bőséges folyadékot,mintha nem enne annyit. Persze nem kell éhezni de butaság a "2 helyett kell enni" szöveg,kell enni de nem 2-3szor annyit mint egyébként,de a folyadékbevitelt meg kell emelni .Folyadékhiány árt a babának,az ,hogy nem "zabál" a kismama az nem.
2014. jún. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!