Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lesz most? Beteg a baba?

Mi lesz most? Beteg a baba?

Figyelt kérdés
Afp vérvételi eredményem 2,61. A normál 0,8 és 2,50 között van. Ő az első nekünk.
2014. jún. 1. 17:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én erre csak annyit tudok írni,hogy július elsejétől nem véletlen veszik ki az afp-t a terhesgondozási rendszerből.... rengeteg rossz eredmény volt makk egészséges babáknál.
2014. jún. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Remélem az orvos is így gondolja majd...
2014. jún. 1. 17:23
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem az orvos és a védőnő is azt mondta, hogy az afp eredményével ne is foglalkozzak. Annyira nem megbízható. Szerintem ne idegeskedj, biztos nincs gond :-)

2014. jún. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha voltál genetikai ultrahangon és minden rendben volt, akkor nincs miért aggódnod hiszen egy sokkal biztosabb eredmény van a kezedbwn. Az Afp-t júliustól megszüntetik, amugy is volt már olyan is akinek sokkal magasabb volt az eredmény, nincs miért aggodni. Sajnos még én is pont bele esek :/ 20-án kell mennem Afp-re. 13+2 hkm
2014. jún. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


1 héttel ezelőtt úgy bőgtem az AFP eredményem miatt mint még soha annyira megijedtem. Terhesgondozáson az orvosom azt mondta dobjam ki mert nem ér semmit. Mivel látta hogy aggódom nagyon gyorsan el is küldött a 20 hetes uh-ra, ahol persze minden tökéletes volt! :) Ne aggódj kismama, biztos minden rendben van!


20hkm

2014. jún. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. :)
2014. jún. 2. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!