Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 nappal az aktus után már...

16 nappal az aktus után már mutat valamit a teszt?

Figyelt kérdés

Apr.23-án volt utoljára menzeszem.Korulbelul 32 napos a ciklusom azért irom hogy korulbelul mert teljesem kiszámithatatlan.10 napja késik most csináltam tesztet ami negativ lett.Vasárnap esti tesztemen lehetett látni egy halvány csikocskát de a mai negetiv után azt gondolom hogy csak száradási csik lehetett.

Eszrevettem hogy gyakrabban járok pisilni.Menzi elott mindig fáj a mellem most viszont a mellem nem fáj hanem a mellbimbom "ég" ha erosebben megfogom.

Lehet ebbol baba szerintetek?

A férjem nincs tulgyakran otthon ugyhogy ha baba van az máj 18-án foganhatott.Szerintem ezt már kimutatná a teszt.



2014. jún. 3. 16:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Valószínű kimutatná. Nekem május 6. Volt utolsó mensim 31 napos ciklussal,és pozit teszteltem...1 hetes késésnél sajnos már mutatnia kéne magát a 2. Csíknak...

Azért drukkolok!

2014. jún. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!